The Crew 2

Xbox ONEPlatforma:
Simulátory - AutomobilovéŽánr:
UbiSoftVýrobce:
29. Června 2018Datum vydání:
Jazyk:

Řev vytuněných motorů, vůně benzinu a v krvi řádná dávka adrenalinu tohle vše, a ještě více nabízí hra The Crew 2. Druhý díl hry Crew pomyslně šlápl do pedálů a všem milovníkům automobilových her přináší ohromný otevřený svět a rozmanitost v oblasti disciplín. Druhý díl je čistokrevná arkáda, ve které jde především o zábavu a požitek z jízdy než o simulátor.

Druhý díl přináší na rozdíl od prvního hodně změn. Kromě zmiňovaných disciplín a většího herního světa, tak usednete za knipl letadla. Okusíte, jaký je to pocit plavit se v závodních lodích. Můžete se těšit na to, že se opět vyřádíte na zmenšené verzi Spojených států. Nebojte se nebudete ochuzeni o žádná velká města, která znáte. Uvidíte nejznámější památky v USA, například Sochu svobody či památník Mount Rusmore, ale to nejlepší vás teprve čeká! Nekonečná a nespoutaná příroda, která je krásně vymodelovaná a lahodí oku.

Jádro nového dílu Crew 2 je především v arkádovém stylu hraní, opravdu nečekejte žádný simulátor. Při hraní máte mít pocit akční jízdy, vzrušení z rychlosti, a především se dobře bavit! Dokonale se zde vyblbnete a užijete si skvělý herní požitek z jízdy. The Crew 2 nabízí čtyři hlavní „disciplíny“: Street Racing, Offroad, Freestyle a Pro Racing. Jsou to pouliční závody, motokros, rallye, akrobacie s letadlem, závody na člunech, formule či monster trucky. Nebojte další disciplíny a možnosti se budou časem otvírat během hraní. Při volném režimu si budete moci podle svého projet celou mapu! Otevře se vám neskutečně velký a detailně propracovaný svět, který vás nabádá „jdi si zajezdit“.

The Crew 2 je téměř sen každého hráče, který chce strávit desítky hodin u hraní hry, která mu nabízí různé disciplíny, volnost a skvělé herní mechaniky!

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
799 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5-6
VIDEA

The Crew 2 - video

OBRÁZKY

Jazyk: