The Crew

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - AutomobilovéŽánr:
UbiSoftVýrobce:
1. Prosince 2014Datum vydání:
Jazyk:

The Crew je revoluční akční automobilovou hrou. Hra využívá možnosti nového hardwaru k propojení hráčů způsobem, jaký nikdy dříve nebyl možný. The Crew vás a vaše přátele vezme na bezohlednou projížďku masivním otevřeným světem Spojených států překypujícím vzrušujícími výzvami. The Crew se stane novým milníkem v akčním automobilovém žán­ru.

VÍCE

Bohatý obsah hry je ušit na míru nové internetové generaci.Zúčastněte se bezohledné jízdy, jejímž cílem je infiltrovat a předběhnout gang s názvem 510, který ovládá detroitskou scénu ilegálních závodů. Váš plán? Získat reputaci na závodní scéně a sabotovat aktivity gangu v jednom městě po druhém napříč Spojenými státy.

Budete se proplétat živými ulicemi New York City a Los Angeles, projíždět po slunné Miami Beach nebo si vychutnávat úžasné plošiny

Monument Valley. Každé prostředí na vás čeká se svými překvapeními a výzvami, které budete muset překonat. Na svém putování se potkáte s dalšími hráči, se kterými se můžete buď spojit, nebo proti nim bojovat. Tato jízda bude tou nejúžasnější, nejrozmanitější a nejotevřenější, jakou jste kdy zažili.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
649 Kč
Vaše cena:

VIDEA

The Crew - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: GeForce GTX260 / AMD Radeon HD4870
Systém: Windows 7, 8, 10
Poznámka: 18 GB
Jazyk: