The Raven Legacy of a Master Thief

Detektivní záležitost se třemi hlavními postavami – tajemném geniálním zloději, před kterým si není jistý žádný sejf ani galerie v Evropě, mladým a ambiciózním detektivem Interpolu a postarším vyšetřovatelem, který celý život snil o velkém případu a nyní se do něj nechtěně zapletl.

Hra se odehrává v 60. letech 20. století, kdy zloděj – Raven (Havran) plení banky a galerie a je z něj celebrita, jejíž eskapády sledují lidé po celé Evropě. Jeho řádění zastaví až detektiv Nicolas Legrand, který jej dostihne a smrtelně zraní. Když se ale o čtyři roky později ztratí z britského muzea proslulý rubín „Oko Sfingy“ a na místě se najde havraní pírko, Legrand začne pochybovat, jestli se před čtyřmi lety zmýlil, nebo jestli se legendárního zloděje jen snaží někdo napodobit.

VÍCE

Hráč střídavě ovládá všechny hlavní aktéry a odhaluje tak napínavý příběh plný nečekaných odhalení a dějových zvratů. Hra nabízí různé nápovědy a poznámky pro začínající detektivy, zkušení hráči naopka ocení doprovodné rébusy a hodnotící systém.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
115 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 12 bodů

VIDEA

The Raven Legacy of a Master Thief - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 2 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: