The Sims 3 Hrátky osudu

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: The Sims 3

The Sims 3 Hrátky osudu (The Sims 3 Generations) je rozšíření, které nabídne hráčům vše od různých druhů oslav až po nová životní dramata, během nichž budou moci dát průchod své kreativitě. Pomocí kamery ve hře budou sledovat a zachycovat důležité okamžiky života simíků a pomocí nového systému paměti nahrávat a sdílet jejich vzpomínky na stránkách portálu www.TheSims3.com nebo sítě Facebook.

Na začátku hry se hráči ocitnou v dětském světě , kde na ně čekají hodiny tance, provádění lumpáren s imaginárními kamarády nebo malá velká dobrodružství v domečcích v koruně stromu ve třech tématických podobách: kosmická loď, dřevěná chata nebo princeznin zámek. Poté se jejich postava přesune k bouřlivým rokům dospívání, provázeným například zlomyslným nastražováním pastí na záchodě, barvením vlasů nebo zvoněním na zvonky sousedů, soupeřením o titul královny či krále závěrečného školního plesu anebo divokými domácími večírky, když rodiče vytáhnou paty z domu.

VÍCE

Hráči ve hře The Sims 3 Hrátky osudu poznají také nové kreativní možnosti se zbrusu novou sadou pro amatérské chemiky, při jejímž používání to ovšem bude chtít trochu opatrnosti, jinak se simík promění v ducha. V dospělosti si pak simíci budou moci dosyta vychutnávat svobody. Mohou pořádat rozlučkové večírky se svobodou, plánovat fantastické svatby a potýkat se s krizemi středního věku, během nichž dojde na změnu image, účesu a tak podobně.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
329 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 33 bodů

VIDEA

The Sims 3 Hrátky osudu - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Jazyk: