The Sims 3 Údolí Draků

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: The Sims 3

V odlehlém údolí se ukrývá bájné město jako vystřižené z pohádek a pověstí. Návštěvníkům Údolí draků se naskytne pohled na malebnou krajinu s tyčícími se věžemi a impozantními stavbami rozkládajícími se na březích klidně tekoucí řeky a na úpatí mírných kopečků. Najdete zde svět obydlený svéráznými elfími Simíky, kteří už celá staletí žijí podle vlastních tradic. Živá dráčata se tu nejen volně potulují mezi obyvateli, ale dokonce jsou chována jako domácí mazlíčci.

VÍCE
  • Úžasná herní novinka: Draci – Všichni mají rádi dráčata! Teď si můžete jedno sami vychovat! Na výběr máte z celé řady různých draků, přičemž každý má vlastní osobnost, jiný vliv na náladu Simíků a také jedinečné nezdary.
  • Čeká vás úplně nový svět – Poznejte nové Simíky a prozkoumejte všechna zákoutí bájného Údolí draků.
  • Nové exkluzivní předměty – Doplňte si hru několika desítkami úplně nových předmětů a také oblečením, které můžete získat pouze v Údolí draků.
  • Rodina, kterou dobře znáte z The Sims 2 – Jennifer Pleasant a John Burb se právě zasnoubili a vyrazili si před svatbou na cestu kolem světa. Neváhejte a seznamte se s nimi!
Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
469 Kč
Vaše cena:

VIDEA

The Sims 3 Údolí Draků - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Jazyk: