The Sims 4 Psi a kočky

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: The Sims 4

Nové rozšíření, které do vašeho světa The Sims přinese čtyřnohé kamarády a nová dobrodružství. Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky se zaměřilo na jejich každodenní život, ať se jedná o jejich krmení, venčení, hraní si s nimi či výchovu. Nebo si můžete rovnou otevřít vlastní veterinární kliniku, v krásném a romantickém přístavním městě. Zde budou moci Simíci a jejich čtyřnozí kamarádi objevovat stále nová dobrodružství.

The Sims 4: Psi a kočky obsahují velice propracované nástroje tvorby mazlíčka. Při jejich tvorbě nebudete nijak omezováni, jedině svou kreativitou. Můžete svému Simíkovi vytvořit dokonalého čtyřnohého kamaráda a je jedno, jestli to bude pes či kočka nebo snad štěňátka či koťátka. Na výběr je z velké škály plemen, kterým budete moci sami vdechnout zvířecí osobnost a jejich rysy. Můžete si vytvořit jedinečné zvířátko, např. upravit srst (jedinečné vzory a barvy). Poprvé v historii můžete své malíčky obléknout do zvířecích oblečků.

VÍCE

I když si vytvoříte vlastní zvířátko tak o něho budete muset pečovat a start o něj. Psi i kočky mají svojí hlavu i rozum a se Simiky si budou vytvářet vlastní speciální a jedinečný vztah. Simíci se o své mazlíčky budou pečlivě starat, trénovat je, hrát si s nimi a také objevovat kouzla nové oblasti Brindleton Bay. Na vaše Simíky čeká další zábavná možnost a to je být zvěrolékařem. Otevřít si vlastní praxi, léčit okolní zvířátka a spousta další zábavy.

The Sims 4: Psi a kočky je pořádným přídavkem, který do hry přináší hodně zábavných věcí, které budete postupně objevovat a užívat si hraní.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
629 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 63 bodů

VIDEA

The Sims 4 Psi a kočky - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.8 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Poznámka: Vyžaduje základní hru Sims 4
Jazyk: