Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

Jako člen týmu Ghost Recon patříte mezi pár exemplářů, kteří disponují silou a osobní odvahou vojáka budoucnosti. Díky vybavení pro přežití a výcviku pro naprosté utajení, se vydáváte na mise, jaké jiný voják nemůže zvládnout. Jelikož vlastníte optickou kamufláž, nebude žádný problém, abyste splynuli s okolím a stali se tak téměř neviditelními.

VÍCE

Jako člen elitního týmu Ghost Recon patříte mezi pár jedinců na světě, kteří disponují silou, adaptabilitou a osobní odvahou vojáka budoucnosti. Díky svým elitním dovednostem ve všech odvětvích boje, speciálnímu vybavení pro přežití a výcviku pro naprosté utajení, se vydáváte na takové mise, které by žádný jiný voják nemohl nikdy zvládnout. Vaši výzbroj tvoří zbraně a technika, která dnes existuje pouze v prototypech.

  • Zážitek z války budoucnosti

Tým Ghost disponuje nejpokročilejší vojenskou technikou založenou na skutečných prototypech z armádního programu Future Soldier 2030. Splyňte s prostředím pomocí neuvěřitelné optické kamufláže. Exoskelet zlepšuje fyzické schopnosti vojáků Ghost a umožňuje jim běhat, skákat, klouzat či kopat rychleji, lépe a silněji, než jak to dokáže kterýkoli jiný voják na dnešním bojišti. K dispozici budete mít nevídanou fyzickou sílu a smrtící schopnosti pro boj zblízka. Budete ovládat zbrusu nové těžce ozbrojené bezpilotní pozemní i letecké bojové roboty. Rozpoutejte peklo svým dalekonosným osobním minometem schopným vystřelit několik naváděných raket současně.

  • Epické kampaně pro jednoho i více hráčů!

Přidejte se k vojákům Ghost jako rekrut Kozak, jehož elitní jednotka je pro Spojené státy jediným prostředkem odvety proti pučistům, kterým se v Rusku podařilo sesadit právoplatného prezidenta. Zažijte válku z různých úhlů pohledu a staňte se vysoce postaveným tělesným strážcem, inženýrem či civilistou. Užijte si více jak 12 hodin dlouhé kampaně pro jednoho nebo více hráčů na jednom systému, které se budou odehrávat na mnoha frontách podle toho, jak se bude stín globálního konfliktu postupně šířit Evropou.

  • Přirozená spolupráce

Koordinujte boj proti hrozbám v úhlu 360 stupňů: utvořte se spolubojovníky smrtící formaci stiskem jediného tlačítka. Pohybujte se a střílejte se svými přáteli nebo počítačovými spolubojovníky jako jeden muž bez zdlouhavého výcviku či složitého systému příkazů. Využívejte moderní schopnosti svých spolubojovníků, spojte se s nimi a rozpoutejte stiskem spouště palebnou sílu celé armády.

  • Režim pro více hráčů

Spojte se s ostatními ve vyhrocených bojích 8 proti 8 a zkombinujte schopnosti čtyř vyvážených tříd, bezpilotních strojů a individuálního vybavení. Plynulé získávání hodností v režimech hry pro jednoho a více hráčů: získejte odměny pro svého vojáka týmu Ghost nebo svůj klan.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
349 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 35 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 25 GB
Systém: Windows Vista , 7, 8
Jazyk: