Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist

Největší spojenec je pro vás temnota, ticho a moment překvapení, takto by šel popsat Splinter Cell: Blacklist. Opět se vžijete do kůže agenta Sama Fishera, který bude muset zastavit tenoristy, jinak budou umírat nevinní lidé.

VÍCE

Sam se vrací se svou taktickou vestou a brýlemi a je ještě více smrtící, než kdy dříve. Je jediným tajným agentem s oprávněním pracovat nad rámec zákona. K vyslýchání nepřátel používá nemilosrdné techniky, které mu pomohou dostat se k informacím nezbytným pro zastavení příštího útoku Blacklistu.

Hráči se mohou těšit na vylepšené stěžejní prvky značky, včetně upravených klasických zbraní. Při infiltraci teroristických buněk budete používat nová zařízení, například vylepšenou kabelovou kameru a maličkou sondu se třemi rotory. Tato hračka umožňuje Samovi sledovat prostor před sebou, označovat nepřátele a odlákávat jejich pozornost. Sonda také umí vybuchnout silou tříštivého granátu. Splinter Cell Blacklist také přinese staré známé, například elektrický paralyzátor. V boji zblízka pak můžete využívat brutální bojový nůž Karambit.

S mandátem od samotného prezidenta Sam buduje zcela novou jednotku Echelon. Jeho tým, jeho způsoby. Technickou manažerkou operací je Anna „Grim“ Grimsdottirová, agent CIA Isaac Briggs se stará o palebnou sílu a podpůrný tým pak uzavírá hacker Charlie Cole. Fourth Echelon je plně mobilní operační jednotkou s neomezenými zdroji a nejmodernější technologií na palubě přestavěného neviditelného civilního letadla s názvem Paladin. Sam a jeho tým udržují krok s teroristickými hrozbami v reálném čase díky strategickému rozhraní mise. Toto rozhraní umožňuje týmu přijímat data o cílech mise a být neustále v pohybu. Hráči získají za dokončování misí a plnění úkolů peníze, které pak mohou utratit na palubě Paladina k nákupu a vylepšování zbraní a předmětů.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
949 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 95 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.13 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB (Shader 4)
HDD: 25 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: