Toybox Turbos

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - Ostatní Sim.Žánr:
CodemastersVýrobce:
11. Listopadu 2014Datum vydání:
Jazyk:

Společnost Codemasters se rozhodla s titulem „Toybox Turbos“ oživit i stejnojmenný „hitovkový“ simulátor říznutý silně arkádou, který hráči vždy přímo milovali! Dostane se vám do rukou celých 35 mini-autíček (lze tunit!), s nimiž se můžete jít prohnat po jedné z 18 šílených tratí. A jelikož by to byla jen tak nuda, rozhodli se autoři přidat i tuny všelijakých power-upů, které (když se dobře použijí a aplikují na situaci) mají potenciál rozhodnout o vítězství v celé hře (miny, kulomety, kladiva, …).

Hra obnovuje samozřejmě to nejlepší z tradiční hry na straně jedné a nedávno dokonce přidala i podporu pro Oculus Rift Development Kit 2 (tj. virtuální realitu), takže pohlcení touto úžasnou hrou může dosáhnout skutečně nebývalých výšin.

VÍCE

Sesbírat zde můžete celých 35 autíček, která se dají zlepšovat a že to bude potřeba! Čeká na vás totiž 18 různých kurzů / tratí, na nichž byste brzy neměli s nevytuněným autíčkem šanci. Během své závodní akce se podíváte jednak na kuchyňský stůl, také však se budete vyhýbat malému vláčku, … Se všemi těmi power-upy je samozřejmě mnohem snazší se udržet na trati.

Celkem zde na vás čeká šestice herních režimů (hra za jednoho hráče, čtyř-multiplayer – lokální, přes síť, mixovaný, …). Hra je na každý pád typu „Pick up and Play!“ / „Kup a hraj!“, protože zábava zde již nemůže být čistější a krystaličtější + ovládání jednodušší i pro ty nejmenší členy vaší rodiny.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
69 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 7 bodů

VIDEA

Toybox Turbos - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 1 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: