Trackmania Turbo

PC (Uplay)Platforma:
Simulátory - AutomobilovéŽánr:
UbiSoftVýrobce:
24. Března 2016Datum vydání:
Jazyk:

Nová herní generace si zaslouží něco více, než několik let staré hry. Proto je tu nový titul herní závodní série Trackmania s podtitulem Turbo. Více, než 200 tratí pro Vás přístupné Vám zaručí zábavu na desítky hodin a je jen na Vás, zda chcete hrát v online modu s ostatními hráči, sami, nebo třeba s kamarádem na split screenu. Rozhodně bude lepší, pokud před zapnutím online modu vyzkoušíte připravenou kampaň, ve které si tratě můžete vyzkoušet proti počítači, který má celkem 5 obtížností. Sběrem medailí se pak můžete chlubit ve statistikách a jakmile budete připraveni stisknout tlačítko online, můžete všem ukázat, co je ve Vás a co jste se stihli naučit.

VÍCE
  • TRACKMANIA JAK MÁ BÝT

Trackmania je návyková záležitost, jak vám potvrdí nejeden trackmaniak. V novém díle se však závislost ještě násobí celou řadou novinek a vylepšení. Tradiční mix rychlých arkádových závodů s propracovaným budováním šílených tratí však zůstává nezměněný. 4 PROSTŘEDÍ, 4 ROZDÍLNÉ HRY

Každé ze čtyř okouzlujících prostředí se dočkalo nové grafiky a každé nabízí naprosto odlišný jízdní styl. –

Rollercoaster Lagoon: Pokořte gravitaci v prostředí tropického ráje, závoďte na slunných plážích a prohánějte se po nebezpečných magnetických tratí jako z autodráhy. –

International Stadium: Klasický stadion z TMN, kde uplatníte přesnou jízdu a dokonalou soustředěnost při rychlých závodech v lehkých formulích. –

Canyon Grand Drift: Prostředí Severní Ameriky přímo láká ke svobodnému driftování po dráze, čehož se zde dočkáte habaděj. –

Down & Dirty Valley: V této venkovské krajině se vám bude nejvíce hodit pečlivé ovládání auta ve vzduchu, jelikož všudy přítomné kopce vás rozhodně nenechají trčet na zemi.

  • KAMPAŇ

Předtím než se vydáte do tvrdého světa online závodění, je dobré trošku potrénovat. A od toho je tady více než 200 unikátních tratí v pěti obtížnostech, na kterých budete sbírat medaile v kampani. Ve světových žebříčcích se poté můžete podívat, jak jste šikovní (a nebo nešikovní, oups!)

  • DOUBLE DRIVER

Trackmanii nemusíte hrát sami. Zapojte kamaráda a ujměte se společně volantu jednoho vozu. Ano, čtete správně. Dva řidiči. Jedno auto. Tohle bude chtít pevné nervy a nerozlučné přátelství!

  • STAVĚNÍ TRATÍ

Trackbuilder je neodmyslitelná část Trackmanie, kde spousta hráčů tráví více času než za volantem. V intuitivním editoru si můžete vytvořit vlastní tratě všech druhů, velikostí a bláznivosti. Fantazii se meze nekladou. A pokud žádnou nemáte, můžete využít náhodný generátor tratí a poté je pouze poupravit.

  • DYNAMICKÁ HUDBA

V Trackmanii Turbo je hudba propojená s vaší jízdou a dynamicky se mění stylem jízdy. Každé protnutí checkpointu, projetí zrychlováku, driftování nebo mega skok upraví hudbu do naprosto jedinečného zážitku.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
499 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 50 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Trackmania Turbo - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Jazyk: