TRANSFORMERS Fall of Cybertron

RANSFORMERS: Fall of Cybertron vás přenese do posledních momentů planety Cybertron, kde prožijete nejtemnější hodiny apokalyptické války mezi Autoboty a Deceptikony. Vydejte se na adrenalinovou jízdu plnou různorodých misí a masivních bojišť navržených podle unikátních schopností jednotlivých Transformers. Bojujte za obě strany v těch největších bitvách vedoucích k legendárnímu vyvržení z domovské planety.

VÍCE
  • Děj zasazený na zdevastované post-apokalyptické planetě Cybertron vrhne hráče do epického příběhu TRANSFORMERS, který budou moci sledovat ze strany Autobotů i Deceptikonů.
  • Zdevastovaný Cybertron nabízející k prozkouzkoumání desítky lokací jako například Iacon Wasteland nebo The Sea of Rust.
  • Každý Transformer je vybaven unikátními schopnostmi a zbraněmi, které jsou specifické pro danou misi. Například CLIFFJUMPER se dokáže zneviditelnit a zneškodnit protivníky, aniž by si ho někdo všiml nebo OPTIMUS PRIME schopný povolat útok artilerie.
  • TRANSFORMERS: Fall of Cybertron obsahuje dosud nejrobustnějším editor Transformerů, ve kterém si hráči mohou postavit Transformera přesně podle svých představ, ať už jde o jednotlivé části, barvy, typy vozidel, zbraně nebo schopnosti. S takto vytvořeným Transformerem je pak možné bojovat v brutálních soubojích jeden na jednoho!
Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
589 Kč
Vaše cena:

VIDEA

TRANSFORMERS Fall of Cybertron - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 9 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: