Valnir Rok

PC (Steam)Platforma:
RPG hry - Ostatní RPGŽánr:
encurioVýrobce:
26. Září 2017Datum vydání:
Jazyk:

Titul Valnir Rok je multiplayerová survivalová hra na hrdiny zasazená do éry Vikingů plná questů z pera autora Gilese Kristiana. Budete zde zkoumat nekonečné otevřené světy, vyrábět užitečné předměty, vařit maso, stavět domy, hledat bonusy, zakládat klanové domy, pořádat nájezdy na sousedy (ve hře myšleno) a jestli chcete přežít, bude nezbytné, abyste byli zadobře i se samotnými Bohy!

Bráno z hlediska větších podrobností, Valnir Rok je multiplayerová online survivalová RPG hra nesmírně silně inspirovaná severskou mytologií. Hráč je jednou z osobností, co se probudily na místě zvaném Valnir Island a jak se sluší na správné Vikingy, jsou nuceni okolnostmi udělat vše pro to, aby nejenom přežili, ale doslova prosperovali. Nebude to ale nic lehkého, jelikož ostrov je doslova prodchnutý divokou zvěří, plný mýtických monster a dalších vašich neméně agresivních vikingských kolegů. Brzy vás čeká krvavý boj, ať se vám to líbí či ne. Dojde ale i čas na stavění vesnice, její povšechné zvelebování a tvorbu trvalejších struktur. A jak klan poroste, bude nutné se expandovat dále. Komu nebudou stačit prakticky neustálé líté bitky, může třeba i vyhlašovat odměny na hráče, co vám opravdu nejvíce leží v žaludku. A co se stane, když objevíte ruiny a v nich nějaký ten artefakt? Napovíme, že možná získáte i nějakou tu přízeň bohů, ale nebude to zadarmo – hrdinské skutky a velké oběti jsou tu totiž základem vašeho úspěchu v Boží Top Ten.

VÍCE

Proti monstrům a legendárním bestiím, stejně jako do jiného boje, se můžete vydat buď jako sólista (po čertech odvážné až šílené), popřípadě v mnoha botách celé spojené sestavy. Odolávat četným monstrům a bojovníkům je logicky snadnější v chumlu, protože i ten nejtvrdší Viking má stále jen dvě ruce. Nemusíte se bát, že by snad na ostrově Valnir, bylo málo míst a takových příležitostí, kde si můžete otestovat svoji odvahu.

Neméně důležitou součástí hry je ale i stavění a objevování. Když se vám totiž podaří nejprve získat (a posléze i šikovně zkombinovat) věci v rámci výrobních receptů, dočkáte se dalších užitečných věcí. Vyrábět zde můžete vše od vesnic až po kompletní zbroj. Jedinou překážkou vám bude vlastní představivost (a vlastně i otravní nepřátelé).

Když se budete chvíli nudit, můžete vyrazit objevovat i další skrytá města na ostrově Valnir. Říká se, že jsou plná NPC, co vám ochotně poradí na vaší cestě. Jen ti největší hrdinové si ale mohou dovolit zkoumat krystaly lemované jeskyně a bojovat v oněch místech s kostlivci a obřími monstry.

Když budete následovat učení jedno ze tří místních Bohů, můžete si získat jejich přízeň a odmění vás. Když je ale zradíte, těšte se na jejich odplatu. Hrou se dá v zásadě projít ve dvou režimech: jednak plníte questy napsané Giles Kristianem, popřípadě se na vše vykašlete a budete si jen tak žít po svém, dle vlastní chuti a fantazie.

Titul určitě není nic, co byste již neviděli stokrát a tisíckrát jinde, na druhou stranu, kdo je doslova posedlý Vikingy ve všech formách, nebude zklamaný – ba naopak!

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Valnir Rok - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 13 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: