Warcraft 3 GOLD

Edice GOLD (Battlechest) obsahuje :

  • Warcraft 3 Reign of Chaos
  • Warcraft 3 Frozen Throne (datadisk)

Pokračování slavné realtimové strategie přináší nečekané a zásadní změny. Kromě excelentního trojrozměrného zpracování zaujme zejména ubráním prvků z klasické RTS a přidáním prvků z RPG her. Warcraft III se tak má stát první hrou nového žánru Role-Playing Strategy (RPS), kdy ovládáte sice méně početné, ale vyvíjející se hrdiny. Putujete krajem, bojujete, objevujete nová místa, komunikujete s postavami, procházíte neutrálními městy, účastníte se boje o přežití a to za jednu ze šesti úplně rozdílných stran. včetně lidí, orků a démonů, každá s jinými jednotkami, zbraněmi a magickými schopnostmi

VÍCE

Fantastické plně trojrozměrné zpracování – propracovaný, interaktivní herní svět s toulajícími se monstry, přátelskými postavami, neutrálními městy, pevnostmi či chrámy Hra nabízí také mocný editor pro modifikaci či tvorbu prakticky čehokoliv.

Wacraft 3: The Frozen Throne

je datadisk k veleúspěšné strategii Warcraft 3, které se celosvětově prodalo již na 2 miliony. Děj hry je zasazen do válkou zničené země Azeroth. Jen několik měsíců uběhlo od chvíle, kdy byl Archimond a jeho armáda poražen v bitvě na hoře Mont Hyjak, a nad zemí visí nová hrozba. Zlý nemrtvý král Ner´zhul byl uvězněn do obrovského ledovce uprostřed arktického kontinentu Northrend, ačkoliv je fyzicky mrtvev, jeho duše existuje dál a snaží se o útěk. K ledovému vězení spěchají hrdinové všech ras, aby zamezili této katastrofě.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
1 199 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Warcraft 3 GOLD - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 400 Mhz
RAM: 128 MB
Grafická karta: 16 MB
HDD: 1.3 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: