World of Warcraft Battle for Azeroth

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel! Největší hrozba, které kdy čelil celý Azeroth pominula, ale za cenu obrovských obětí a nepředstavitelných útrap. Děsivá výprava Legionu byla zastavena, ale vítězství to není slavné. Všechny zúčastněné strany téměř vykrvácely a země je rozvrácená. Potrvá desetiletí, než se znovu obnoví původní řád, ale to se však nenaplní. Dřívější „spojenci“ opět na sebe hledí, jako na budoucí protivníky a přemýšlí o tom, kdy mají zasadit první úder. Staré rány a jizvy mezi Aliancí a Hordou sahají hlouběji, než jiné křivdy a nebezpečí, kterým společně čelili. World of Warcraft: Battle for Azeroth opět zažehne prastarý konflikt, který bude gradovat, tak jak to nemá v historii obdoby! Budoucnost Azerothu je ve víru války, krve a zrady.

Nejnovější díl Battle for Azeroth se zaměří na válku mezi Aliancí a Hordou, půjde opravdu o hodně! Dojde k vypálení Teldrassilu (nejspíše Hordou, když ne ona, tak pro Alianci je to dobrý důvod zničit Hordu jednou pro vždy) a následnému útoku na Undercity. Vývojáři se rozhodli, že při založení nové postavy bude Teldrassil stále zeleným domovem pro noční elfy a vypálení bude fázované. Ohořelý a zničený Teldrassil uvidíte až na 110 levelu a do té doby jej budete vidět ve hře v nezměněné podobě. Jak je dobrým zvykem, každý nový datadisk zvyšuje maximální level, ani Battle for Azeroth nebude výjimkou. Nový level cap je 120, to bude zase probdělých nocí za honbou XP. Datadisk kromě nové války přináší i nové neprobádané ostrovy. Kul Tiras je novým územím pro Alianci a pro Hordu je novým územím Zandalar. Od 110 levelu se budete pohybovat po kontinentu své frakce. Po dosažení 120 levelu se vám zpřístupní i druhý kontinent a jeho dungeony. Další novinkou pro obě frakce je Azerit. Tento minerál (jedná se o vykrystalizovanou krev Titánky-Azerothu) má nesmírnou cenu, především jeho energetický potenciál je gigantický. Obě znepřátelené frakce se budou o Azerit bít a předhánět se v tom kdo ho bude mít více, protože to je jeden z klíčů k vítězství. V novém datadisku budou hrát především prim tito hrdinové: Anduin Wrynn a Sylvanas Windrunner, jedná se o „vůdce“ obou znepřátelených stran. Můžete se těšit na další legendy, jako Saurfang, Baine Bloodhoof, Nathanos Blightcaller, Gallywix nebo Jaina Proudmoore a dokonce i na Thrall aka Go'el. Největším padouchem tohoto datadisku má být královna Azsharou. Máte se na co těšit.

VÍCE

Nové rasy a nový spojenci. Obě frakce si jdou hodně tvrdě po krku, a proto hledají nové spojence, kde se dá! Aliance i Horda si zvolí možnost přibrání neutrálních ras do svých řad. U Aliance jsou to Void elfové, Lightforged draeneiové, Dark Iron trpaslíci a Kul Tirané. U Hordy jsou to Nightborne, Highmountain taureni, Zandalari trollové a Mag'har orkové. K novým rasám se vážou jedinečné úkoly, ale také mají jedinečné vybavení jako je Heritage Armor Set. Mezi novinky patří boj ve skupinách po třech, kde budete na nezmapovaných ostrovech bojovat o získávání zásob. Můžete se vrhnout do víru bojů v předních liniích. Datadisk přináší nový systém PvE a PVP. K dispozici bude 10 nových dungeonů, 5 na Kul Tirasu a 5 na Zandalaru.

World of Warcraft: Battle for Azeroth přináší do světa World of Warcraft nelítostnou válku a zkázu. Do pohybu se daly takové síly, které změní tvář celého světa. Znovu pýcha a nenávist otevřela bránu válce.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
1 289 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5-6
VIDEA

World of Warcraft Battle for Azeroth - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5-760 / AMD FX-8100
RAM: 4 Gb
Grafická karta: 2 Gb
HDD: 70 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: