Kompletní edice hry obsahuje :

  • základní hru World of Warcraft
  • datadisk World of Warcraft Burning Crusade
  • datadisk World of Warcraft Wrath of the Lich King
  • datadisk World of Warcraft Cataclysm
  • datadisk World of Warcraft Mists of Pandaria
  • datadisk World of Warcraft Warlords of Draenor
  • 30 dní herního času
VÍCE

World of Warcraft – Čtyři roky uplynuly od událostí Warcraft 3: Reign of Chaos a nejistota svírá zdecimovaný svět Azeroth. A zatímco vítězné rasy se daly do znovubudování svých zruinovaných království, temné síly opět povstaly, aby znovu šířily mor a zkázu… Jako člen jedné z konfliktních stran máte jedinečnou příležitost prozkoumat svět Warcraftu, známý zatím jen ze se série vydařených real-time strategií, z úplně jiné perspektivy. Tentokrát nebudete jen nějaká vyšší síla, koordinující pohyb malých pěšáků. Tentokrát VY budete tím pěšákem a spolu s tisíci a tisíci dalšími hráči budete psát dějiny Azerothu. Tvůrci upustili od propracovaného soubojového systému a celou hru se snaží, jako vůbec první v oboru, směrovati spíše k příběhové části. Už teď na vás čekají stovky rozmanitých úkolů, které vás provedou po celém světě. Pomocí farmářům vše začíná a infiltrací do nepřátelských opevnění to končí. Ne, nekončí. Stále nové úkoly, nádherný svět Warcraftu, rozmanitá monstra, jedinečné lokace

World of Warcraft The Burning Crusade – je skvělý datadisk k mnohokrát oceněné masivní multiplayerové RPG od Blizzardu. Známému hernímu světu dodává nový rozměr – obohacuje jej o nové rasy, země, bojiště, povolání, předměty a ještě mnohem víc. Od porážky Burning Legions u Mount Hyjal již uplynulo pár let a národy Azerothu se stále snaží vzpamatovat z utrpěných ran a příkoří. Hrdinové z hordy i aliance začali objevovat nové země. Prošli dokonce i temným portálem, který je zavedl do nových zemí za hranicemi známého světa. Najdou tu přátele, nebo nepřátele? Jaká nebezpečí a odměny tu na ně čekají? A co budou dělat, pokud zjistí, že domněle poražení démoni se vrátili a chtějí znovu obnovit své hrůzné tažení známé jako Burning Crusade?

World of Warcraft: Wrath of the Lich King – je druhý datadisk pro populární MMO, jehož příběh se točí okolo honby na Arthase Menethila a jeho nemrtvou armádu známou jako Scourge. Arthas totiž jako Lich King sedí na svém zmrzlém trůně v citadele Icecrown, brousí si svůj runový mečík Frostmourne, vysílá armády nemrtvých do světa a sní o tom, jak všechno zničí, úplně všechno bude mrtvé a pak nemrtvé.

World of Warcraft Cataclysm – poslední datadisk k World of Warcraft Vám zpřístupní dvě zcela nové rasy – Gobliny a Worgeny, dále přibude zvýšení maxima dosažitelné úrovně na 85, přepracované verze známých bojišť a dungeonů a celkem sedm nových zón (The Lost Isles, Twilight Highlands a potopené město), nové zóny pro hráče s postavami na vysoké úrovni, létající mountové (umožňující létat všude po Azerothu bez omezení), příšerky pro cestování pod vodou, vozítka pro gobliny, nový způsob postupu hrou zvaný Path of the Titans, levelování celých guild (v celkem 20ti úrovní včetně perků a speciálních schopností), nové achievementy a nové kombinace rasa/povolání – Troll/Druid, Tauren/Paladin a řada dalších.

World of Warcraft Mists of Pandaria – v tomto datadisku můžete prozkoumat dlouho ztracený kontinent Pandaria, který zůstal skrytý v důsledku rozdělení Azerothu před více než deseti tisíci lety. Doposud poslední datadisk Cataclysm nám trochu více otevřel svět a mohla přijít expanze úplně nové rasy. Pandarianští hrdinové se objevují, aby se připojili do války mezi Aliancí a Hordou. Můžete tak sdílet jejich mimořádné tajemství a starobylá bojová umění. Napětí mezi frakcemi se dotýká kritické hladiny. Po objevení tohoto nového světa, hráči budou vyzváni, aby prozkoumali Pandariu. Exotickou říši, rozlehlou a plnou podivných bytostí. Odemyká se tak světové tajemství, které se schovává v mlze už po tisíciletí. U toho nesmíme chybět.

World of Warcraft Warlords of Draenor – hráči budou moci dosáhnout levelu 100 a odhalí velkou část minulosti kontinentu známého jako Outland. S tím rozdílem, že před zničením to byl Draenor. Budeme tak moci potkat legendární bojovníky, kteří ho obývali (Ner’zhula, Gul’dana, Maraada nebo třeba Grommashe). Přesuneme se v čase, abychom rozpoutali novou válku. Jde o dobu před vpádem Orků do Azerothu. Dobu předtím než Iron Horda ovládla svět. O dobu divokou, tvrdou a nepřístupnou! Kromě nového světa dostanou všechny staré rasy Warcraftu klasický design z prvních strategických her, kromě toho budou vylepšeny na vyšší detaily a dostanou nové kvalitnější animace. Nečekejte však velký skok v grafice – půjde o lehké vylepšení.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
389 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5-6
VIDEA

World of Warcraft GOLD - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: min. Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750
RAM: 2 GB
Grafická karta: min. GeForce 8800 GT / Radeon HD 4850
HDD: 50 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: