World War 3

Jen málo her dokáže vyzvat na souboj kultovní sérii Battlefield a právě mezi tyto výjimky patří i hra World War 3. Právě tento herní kousek vyzval na duel zmiňovanou sérii Battlefield a daří se mu velice dobře. Hra World War 3 vám nabídne autentický zážitek z moderního bojiště na velkých a detailně propracovaných mapách kde se střetne až 64 hráčů na jednou. Po bojišti se bude prohánět i vojenská technika, která dokáže velice dobře a účinně zatopit nepřátelům.

Hra World War 3 jde především proti proudu doby a nabízí věrné předlohy zbraní, vojenské techniky, uniforem a mnoho dalších zajímavých detailů. Toto dělá ze hry unikát a v tomto právě na hlavu proráží Battlefield. Hra umožňuje vybrat si do detailu svého vojáka, např. z jaké země pochází, jakého útvaru až po jeho výbav, počínaje zbraní až po helmu. Na stejném principu funguje i obrněná technika. World War 3 nabízí vypracované mechaniky, které skvěle do sebe zapadají. Díky tomu, že si hráči sami definují, jak budou hrát, jaké role budou zastávat (podpora, medik, úderné komando) je hra velice intenzivní a zábavná.

World War 3 je opravdový konkurent Battlefieldu a nabízí skvělou herní zábavu, která má hloubku a udrží vás u hraní na dlouhé hodiny. U hry strávíte týdny hraní ani nebudete vědět jak.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
679 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5
VIDEA

World War 3 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 45 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: