Yesterday Origins

PC (Steam)Platforma:
Adventury - 2DŽánr:
10. Listopadu 2016Datum vydání:
Jazyk:

Klasické point-and-click adventury nejsou ani v dnešní době minulostí, právě naopak. Yesterday origins je tím důkazem, že adventury stále mají co nabídnout hráčům. Yesterday origins toho nabízí opravdu hodně od poutavého příběhu, po řešení logických hádanek, luštění rébusů, dialogů s postavami, to vše zabalené do 3D prostředí v enginu Unity, si zachovává tradiční, lehce komiksový grafický styl, který je doveden do toho nejmenšího detailu.

Herní mechanizmy jsou tvořeny hledáním předmětů, které hráč bude muset logickým způsobem spojit, aby se mohl dostat dále. I když to tak na první pohled nevypadá, lehké to nebude, jak se zdá. Herní předměty budete moci kombinovat, ale také bude nutné zdůvodnit, proč by měly být předměty takto zkombinované. Proto zde bezhlavé klapání opravdu nefunguje a hráč bude muset vědět, jak a kdy předměty zkombinovat, aby správně fungovaly.

VÍCE

Prim v této hře hraje příběh, který bude řádně spletitý a hráč se podívá do různých časových linií. Příběh začíná rokem 1481 a zavede nás až do současné doby. Celé vyprávění se točí okolo dvou nesmrtelných hrdinů Johna Yesterdaye a jeho druhé polovičky Paulin, kteří hledají prastarý artefakt. Nesmrtelnost je krásná věc, ale při alchymistické transformaci se stala nehoda a Johna Yesterdaye je sice nesmrtelný, ale pokaždé když zemře a znovu se zrodí, tak vše zapomene a neví, kým byl a koho miloval. Tento neblahý osud naštěstí nepotkal Paulin. Yesterday origins nabízí zajímavý herní zážitek, který určitě potěší, každého příznivce adventur.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

Yesterday Origins - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 GHz Quad
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 4 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: