Youropa

PC (Steam)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
3909Výrobce:
27. Července 2018Datum vydání:
Jazyk:

Probouzíte se v dutém stromě a na nic si nevzpomínáte. Musíte prozkoumat podivně rozbité město vznášející se ve vzduchu, abyste zjistili, kým jste a jaké je vaše místo v tomto světě.

Hra odporující zákonům gravitace – Choďte vzhůru nohama, po zdech a vůbec, choďte všude tam, kde vás to napadne. Vaše přísavky místo nohou vám umožňují udržet se na každém povrchu.
Ohromující hlavolamy – Řešte svými unikátními schopnostmi složité logické a fyzické hádanky.
Vyvíjejte se a prozkoumávejte – Naučte se nové schopnosti a použijete je k dalšímu průzkumu roztříštěného města.
Vytvořte si vlastní hru – Zabudované editory úrovní, map a postav vám umožňují jednoduše vytvořit zcela novou hru. Za pár minut můžete tvořit.

Hrajete za You (tedy za Youropana), malého humanoida, který má místo nohou přísavky, které vám umožňují chodit po zdech a stropech. Svou unikátní schopnost musíte používat k řešení neustále složitějších výzev. Narazíte na fyzické hádanky, hlavolamy, drsné nepřátele, nebezpečné prostředí a řadu dalších věcí. Herní svět je abstraktní a zároveň logický a prověří vaše vnímání třetího rozměru.

Rozšiřte hru stavěním vlastních úrovní, měst a vytvářením vlastních postav. Celá hra je vytvořena pomocí neuvěřitelně snadno použitelných editačních nástrojů. Odemkněte více než 450 stavebních bloků a vybudujte úžasné úrovně. Když úrovně spojíte v jednu mapu, vybudujete celá dobrodružství.

Youropa je hrou o porušování pravidel, běhu vzhůru nohama a přemýšlení mimo zažité hranice.

Doručení:
DO 24 HODIN
69 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 7 bodů

VIDEA

Youropa - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Intel I5
RAM: 2 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 2 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: