Zaklínač 3 Divoký hon GOTY

Edice GOTY obsahuje :

  • základní hru Zaklínač III: Divoký hon
  • datadisk Zaklínač III: Divoký hon – Srdce z kamene
  • datadisk Zaklínač III: Divoký hon – O víně a krvi
  • Všech 16 DLC a veškeré dosavadní aktualizace

Zaklínač III: Divoký hon

Završení legendární trilogie a dobrodružství Geralta z Rivie. Ponořte se do fascinujícího světa The Witcher 3: Wild Hunt a prožijte neskutečné dobrodružství, skvělé RPG a hlavně nekompromisní zábavu to je The Witcher 3 Wild Hunt, který dokáže natolik pohltit, že přestanete vnímat okolní svět.

Zaklínač 3: Divoký hon je poslední epizodou cenami ověnčené RPG série a poslední částí legendy o Geraltovi z Rivie. Zaklínač 3: Divoký hon je tou nejrobustnější a nejvíce dech beroucí hrou, jakou kdy studio CD Projekt RED vytvořilo. Svobodné prozkoumávání otevřeného světa je dobrodružstvím samo o sobě, neboť hráči budou procházet válkou zničenými zeměmi, plavit se zamlženými vodami a budou lovit nebezpečné příšery za peníze. Vylepšený bojový systém hráčům umožní vžít se do role opravdového zabijáka monster, zaklínače – který používá své dokonalé smysly a bojové schopnosti, aby přežil v temném fantasy světě, zatímco se vydává na výpravu za záchranou svých milovaných. Mechanismy Zaklínače 3 hráčům umožní se do hry dokonale ponořit. Žádné zkoušky rychlosti, pouze intuitivní RPG hratelnost Schovat

Datadisk Zaklínač III: Divoký hon – Srdce z kamene

desetihodinové dobrodružství odehrávající se v divočině Země nikoho a částečně v ulicích Oxenfurtu. Geralt dostane úkol od tajemného Skleněného muže a bude muset uplatnit všechnu svou mazanost a sílu, aby vyřešil záhadu bez úhony

Datadisk Zaklínač III: Divoký hon – O víně a krvi

O víně a krvi je poslední přídavek ke hře Zaklínač 3: Divoký hon – cenami ověnčené hře na hrdiny zasazené do obrovského otevřeného fantasy světa.

Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu.

Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu. Když všechny stopy končí ve slepých uličkách, pouze zaklínač dokáže vyřešit záhadu a přežít zlo, které číhá v temnotě. Datadisk O víně a krvi, který přináší zcela nový kraj, nové postavy a příšery, obsahuje více než 20hodinové rozšíření plné temných skutků, nečekaných zvratů, romance a klamu.

Doručení:
DO 24 HODIN
1 599 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 160 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Zaklínač 3 Divoký hon GOTY - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.3 GHz i5
RAM: 6 GB
Grafická karta: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
HDD: 35 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: