911 Operator

Ve hře 911 OPERATOR převezmeš roli dispečera tísňové linky, který musí včas vyřešit všechna příchozí hlášení. Tvým úkolem není jen zvedat hovory, ale i odpovídajícím způsobem reagovat na situaci – někdy je třeba předat správné pokyny pro první pomoc, jindy je nutný zásah policie, hasičů nebo záchranářů. Měj na paměti, že osoba na druhé straně linky může být například otec umírající dcery, nepředvídatelný terorista nebo jen hloupý vtipálek. Zvládneš to?

VÍCE
  • HRÁT LZE V JAKÉMKOLIV MĚSTĚ NA SVĚTĚ

Zkusit můžeš tisíce měst z celého světa. Režim Volná hra ti umožní vybrat si město, kde chceš hrát – hra si stáhne mapu spolu s reálnými ulicemi, adresami a infrastrukturou integrovaného záchranného systému. Můžeš také vyzkoušet režim Kariéra, který obsahuje celkem 6 měst s jedinečnými událostmi – přežij zemětřesení v San Franciscu a zachraň Washington, D.C. před bombovými útoky.

  • SPRÁVA JEDNOTEK

K dispozici jsou ti policejní, hasičské a zdravotnické jednotky, které mohou využívat celou řadu vozidel (od běžných sanitek po policejní vrtulníky), potřebného vybavení (např. neprůstřelné vesty, lékárničky a technické pomůcky) a sestávají z členů týmu s různými schopnostmi.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
119 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 12 bodů

VIDEA

911 Operator - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 500 MB
Systém: Windows 7
Jazyk: