Company of Heroes 2

Pokračování kvalitní RTS strategie, přesouvá bojiště na východní frontu, kde probíhají kruté boje a jsou ještě krutější zimy. Company of Heroes 2 navazuje na minulý díl, ale přidává velice zajímavé možnosti, který docení každý pravý velitel. Hráč bude muset čelit krutým zimním podmínkám. Zimní bouře dokáží zabíjet vojáky, zpomalovat techniku a sněhová bouře dokáže ukrýt přesouvající se jednotky.

VÍCE

Píše se rok 1941 a nacistické Německo zahajuje operaci Barbarossa, tažení, které se stane nejkrvavějším střetem 2. světové války s více než 14 milionů padlými. Hráč se ujímá role velitele sovětské Rudé armády, s úkolem využít všech strategických dovedností k obraně matičky Rusy.

Staňte se svědky úsilí Rudé armády, od samé hranice porážky po její neuvěřitelné vítězství nad Německem, v tom nejnáročnějším a nejnákladnějším vojenském představení na východní frontě. Jen váš um a strategie může naklonit misky vah tohoto konfliktu na vaši stranu. Zapojte se do taktických bojů, z nichž vyjdete jako vojevůdce a vládněte mocí Sovětského impéria na své cestě do Berlína.

Vlastnosti hry :

  • Děj Company of Heroes se přesouvá na východní frontu, hráči se však mohou těšit na zachování bezprecedentí hratelnosti předchozího dílu.
  • Nový Essence Engine 3.0 zajišťuje vysokou grafickou kvalitu, systém TrueSight se stará o dokonalou simulaci viditelnosti jednotek s ohledem na terénní překážky.
  • Osvědčený systém CoH je rozšířen o nové velitelské dovednosti, bez nichž se jen těžko obejdete v nových taktických bojových situacích, ve kterých se ocitnete.
  • Skvělý kompetitivní a kooperativní multiplayer, který fanoušci právem od této vysoce kvalitní značky očekávají.
Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Company of Heroes 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 20 GB
Systém: Windows Vista, 7
Jazyk: