Company of Heroes Complete Pack

Balíček Company of Heroes Complete Pack je přímo přeplněný herními zážitky, které na vás čekají.

Balíček obsahuje:

  • Company of Heroes
  • Company of Heroes: Opposing Fronts
  • Company of Heroes: Tales of Valor

    Zažijte druhou světovou válku ve skvělé RTS strategii a prožijte oba pohledy na válku, jak v roli spojenců, tak i z pohledu osy.

VÍCE
  • Company of Heroes

V bohaté kampani pro jednoho hráče se můžete pohroužit do bojů již od prvních výstřelů invaze v Normandii. Čeká vás nevšední zážitek, kde na vlastní kůži okusíte odvahu a statečnost hrdinů, kteří ovlivnili celou generaci. Ocitnete se na dynamickém bojišti, s jakým jste se v počítačových hrách dosud nesetkali.

  • Company of Heroes: Opposing Fronts

Hráči zde mohou buď řídit elitní německé tanky a bojovat proti mocné Operation Market Garden, nebo se ujmout velení 2. britské armády v boji o Caen ve Francii. Tento samostatný titul obsahuje dvě nové armády s plnohodnotnými kampaněmi, chytlavými misemi a novými režimy pro hru více hráčů. Také podporuje Microsoft DirectX 10, má vylepšenou umělou inteligenci vozů a vojáků, fyziku a dynamický systém počasí. Company of Heroes: Opposing Fronts je plně kompatibilní s původní Company of Heroes, v níž tak hráčům umožní vést do boje hned čtyři různé armády.

  • Company of Heroes: Tales of Valor –

Druhý datadisk pro hru Company of Heroes přinese tři kampaně – každá má trvat zhruba hodinu a půl – a hlavním lákadlem bude ta německá, v níž si zahrajete za slavné „Tankové eso“ Wittmanna. Svým způsobem půjde o mix RTS s prvky RPG, protože všechny mise tu absolvujete s jediným tankem o čtyřech vojácích. Ti budou mezi úrovněmi získávat vyšší dovednosti, přičemž na nejvyšší čtvrté skillové úrovni se naučí např. střílet výbušnými náboji, schovat se v kouři nebo tank ovládat hbitěji a zrychlit tím jeho jízdu.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

Company of Heroes Complete Pack - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 64 MB
HDD: 6.5 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: