Alone in the Dark

PC (Steam)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
AtariVýrobce:
18. Listopadu 2008Datum vydání:
Jazyk:

Adventura Alone in the Dark se dějově odehrává v Central Parku v New Yorku. Poutavý příběh je zasazen do sérií několika epizod, jako tomu bývá v klasických seriálech a je inspirován televizními dramaty. Vy, jakožto v roli Edwarda Carnbyho musíte odhalit dosud nám neznámá tajemství parku. New York už nikdy nebude jako dřív.

VÍCE

Central Park skrývá děsivé tajemství. Je bezpečným útočištěm nejen pro Newyorčany, ale i pro něco zcela jiného. Pravdu po celé generace střežili tajemní ochránci – díky nim park zůstával stále nedotčený, zatímco kolem rostly mrakodrapy a ulice nejdražšího města světa.

Nyní však došlo k událostem, které otřásly vším, co jsme doposud znali. Vyšetřovatel paranormálních jevů Edward Carnby se tak nevysvětlitelně ocitne přímo uprostřed bouře, která hrozí, že zničí celý svět. Chce-li tomu zabránit, musí odhalit dlouho skrývané tajemství Central Parku. New York už nikdy nebude jako dřív.

Tato hra se nechala inspirovat napínavými televizními dramaty. Poutavý příběh je zasazen do řady epizod, které na sebe navazují jako v seriále. V každé z nich najdete akci a překvapivé zvraty, které napnou vaše nervy k prasknutí. Vše umocňuje inovativní technologické zpracování včetně neuvěřitelně realistické interakce s prostředím, propracované fyziky, pokročilé počítačové inteligence a úžasných vizuálních efektů.

Za zmínku stojí i uživatelské rozhraní, do kterého rychle pronikne každý hráč. Alone in the Dark rozbíjí všechna herní klišé a přináší silné zážitky v dokonale propracované hře nové generace.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

Alone in the Dark - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 GhzDual
RAM: 1 GB
Grafická karta: min. GeForce 7600 / ATI Radeon X1650 XT
HDD: 9 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: