State of Mind

PC (Steam)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
15. Srpna 2018Datum vydání:
Jazyk:

Berlín, 2048 – Svět je na pokraji. Nedostatek zásob, nemoci způsobené znečištěným vzduchem a vodou, zložin na vzestupu, válka. Vláda a společnosti slibují nápravu díky technologickému rozvoji. Drony a humanoidní roboti nahrazují lidi ve veřejném sektoru, vše je propojeno, sledovací zařízení se stanou všudypřítomnými.

Richard Nolan je jedním z mála novinářů, kteří otevřeně kritizují tento vývoj. Když se po explozi probudí v nemocnici a zjistí, že jeho manželka a syn záhadně zmizeli, Richard si uvědomí, že on a jeho rodina se stali víc než jen diváky v bouři soupeřících myšlenek týkajících se spásy lidstva mezi dystopickou realitou a digitální utopií. Naopak se ocitnou v jejím středu.

VÍCE

Toto rodinné drama se rozvine v thriller o celosvětovém spiknutí, jehož cílem je určit osud lidstva: Mohla by být dokonalá digitální utopie odpovědí? Virtuální ráj, který není ovlivněn hmotnými potřebami a hádkami? Mohla by být superUI naší záchranou – nebo by nás prohlásila za postradatelné, protože by nepochopila hodnotou filantropie?

Jak bude po této bouři svět vypadat, co zbyde z lidskosti?

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

State of Mind - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.8 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 23 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: