Armello

PC (Steam)Platforma:
RPG hry - Ostatní RPGŽánr:
1. Září 2015Datum vydání:
Jazyk:

Hra Armello byla oficiálně uvedena na trh roku 2015 a od té doby jeho výrobce League of Geeks udělal mnoho nových updatů a přidání nových, unikátních a hlavně, zábavných věcí a mechanik. V kostce řečeno, Armello je stolní hra s důrazem na náhodu: tahají se zde karty z balíčků, je zde na fyzice založené vrhání kostek, testy skillů v questech, procedurálně generované mapy, automatické zkoumání dungeonů a náhodné prvky v příběhu.

Strategie a hloubka stolní hry Armello je sice mimořádná, ale hlavně v tom, že až ji časem poznáte a pochopíte zákonitosti, tím si pak i maximálně zvýšíte své šance na zdolání určité herní věci. Armello je naštěstí hra nesmírně intuitivní, vše se tu dost podobá lidem již tak dobře známým kulisám boje, politiky a neustálých dilemat. I když se jedná jen o maximálně dynamickou sandboxovou záležitost, nijak jí to neubírá na atraktivitě.

Armello se pyšní 150 animovanými kartami, hexagonální deskou, hudbou i zvuky hodnými filmu a dokonce je tu i denní a noční cyklus. Hrát se zde dá za jednoho z osmi hrdinů, jejichž vlastnosti se dají vylepšit magickými předměty.

Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
69 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 7 bodů

VIDEA

Armello - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Dual Core
RAM: 2 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 4 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: