Hand of Fate

Je to skutečně neuvěřitelné, jak se podařilo autorům z Defiant Development spojit v jednu hladkou a bezešvou zkušenost na jedné straně radosti ze stavění silného karetního „decku“ a na té druhé z radosti nad akčním RPG typu hack-n-slah. Ať jste právě fanoušek starých adventurních knížek (Lone Wolf, …) či jen tak sběratelských karetních her nebo hry Rogue anebo prostě pouhopouhé fantasy, Hand of Fate nabídne každému něco (a ještě více!).

Do hry Hand of Fate se můžete zabořit na jak dlouho chcete a uznáte za vhodné, jelikož neustále můžete dokončovat questy, sbírat nové karty a mít opět lepší deck. Vydat se totiž za Třinácte bran za Koncem světa, kde se hrají souboje na život a na smrt, to nebude jen tak! Titul Hand of Fate v sobě spojuje hned několik žánrů: roguelike, akční RPG, karetní se stavěním decku a vše okolo v žánru tak oblíbené.

Suma sumárum, Hand of Fate dokonalým stylem oživuje neuvěřitelným stylem již tak velmi dynamickou karetní hru k životu. A když už nic jiného, nabízí unikátní pohled na žánr rogue-like. Velmi často se zde ale bude bojovat a jelikož neustále vyhráváte pokaždé trochu jiný „gear“, je každé dobrodružství (a potažmo i bitva) trochu jiné. A jak se sluší na poctivou RGL, čekají vás zde k odhalení stovky předmětů, monster, brnění, zbraní,a artefaktů a dalších mystérií. Hand of Fate samozřejmě nechybí ani pořádný příběh, v němž jde o to, porazit Kluka, Dámu i Krále od každé karetní barvy („Král Lebek“ kupříkladu).

Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Hand of Fate - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 5 GB
Systém: Windows 7,8,10
Jazyk: