Assassin’s Creed III Season Pass

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Assassin’s Creed III

Díky Season Pass získáte přístup ke všem doposud i budoucím DLC(rozšířením) pro tuto hru, celkem se jedná o 5 DLC.

První DLC balíček s podtitulem Ukrytá tajemství do hry přidává 3 dodatečné mise (Ztracené mayské ruiny, Duch války a Potopené tajemství), jejichž splnění vám odemkne další zbraň do hry. Dále tento DLC balíček přináší dva vzhledy pro hru jednoho hráče (Kapitán Aquily a Koloniální asasín) a dvě postavy do hry pro více hráčů (Červenokabátnice a Ostrostřelec). Pokud tedy některý z těchto odemykatelných obsahů ještě nevlastníte, je první DLC balíček pro vás tou správnou volbou k doplnění kompletního odemykatelného obsahu.

VÍCE

Druhý DLC balíček s podtitulem Bitvou zocelený balíček do hry přidává tři nové hratelné postavy (Guvernér, Horal a Kojot) a tři nové mapy do hry pro více hráčů (Charlestown, pevnost St. Mathieu a Saint Pierre).

Hanba je první epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona – rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se do této reality probouzí jako Ratonhnhaké:ton – jenž se nikdy nepřipojil k řádu asasínů – a je přivítán svou matkou Kaniehtí:io. Zároveň souhlasí s tím, že se vydá na misi, jejímž cílem je Washingtonovo sesazení. Získejte zbrusu nové dovednosti, abyste mohli tuto novou hrozbu odrazit a obnovit svobodu. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozpoutejte novou revoluci!

Zrada je druhou epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona – rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se probouzí s tím, že se nikdy nestal asasínem, a pouští se do nové mise v boji za svobodu. Cestujte v této nové epizodě do Bostonu, abyste ve válce proti králi našli pochybného, ale důvěrně známého spojence – prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozdmýchejte novou revoluci!

Vykoupení je třetí epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona – rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Ve třetí a poslední epizodě s názvem Vykoupení se Ratonhnhaké:tonova pouť dočká rozuzlení. Když dorazí do New Yorku, využije všechny své dovednosti spojené s jeho domorodým původem k tomu, aby pronikl do pevnosti monarchy a ukončil tak tyranii krále Washingtona. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala a rozdmýchejte novou revoluci.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
499 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Assassin’s Creed III Season Pass - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 17 GB
Systém: Windows Vista , 7
Jazyk: