Assault Squad 2 Men of War Origins

1C a Digitalmindsoft uvádějí Men of War: Origins, edici k 10. výročí původní hry Men of War. Edice přináší nejnovější grafiku a herní vylepšení v kombinaci s původní nezapomenutelnou kampaní Men of War. Ve třech scénářích se postavte do čela sovětských, spojeneckých i německých sil, využijte výhod jednotlivých národů a s pomocí široké nabídky jednotek i nepřátelských slabin.

VÍCE

Děj se rozvíjí ve třech různých kampaních hraných z pozice sovětských, spojeneckých a německých vojáků. Každá kampaň má vlastní scénář a vypráví jiný válečný příběh. Hlavní sovětská kampaň sleduje dva kamarády, studenty Smirnova a Kuzněcova, kteří vstoupili do armády, rychle se z nich stali bratři ve zbrani a zažívají služební postup i krutost války.

Men of War je nástupcem známé strategie Faces of War, oproti které nabízí navíc další jednotky, mise pro jednoho hráče obohacené dynamickým herním videem a škálu válečných zvuků rozšířenou o další prvky, například o více než sto zvukových efektů zbraní a bojové mechanizace, nahraných za podmínek reálného provozu.

Vylepšená Origins edice hry Men of War:

  • plně vylepšená HD grafika a remasterovaný zvuk
  • vylepšený engine, využívající Direct X 11
  • různá herní vylepšení – např. rozhraní a UI
  • přepracovaná správa jednotek, včetně automatického doplňování munice
  • vylepšený fyzikální a balistický model
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
179 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 18 bodů

VIDEA

Assault Squad 2 Men of War Origins - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 6 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: