Warhammer 40,000 Dawn of War III

Mnoho světů je vrženo do víru válečného šílenství, ve kterém celé planetární soustavy pohltil plamen zkázy a zmaru. Do víru tohoto šílenství jste vrženi s jediným úkolem, zničit všechny nepřátele Císaře. Je čas na očistný plamen v podobě vesmírných mariňáků. Na naše obrazovky se opět vrací skvělá válečná RTS Dawn of War, která nese číslovku tři. Strategie Dawn of War se může bez jakéhokoliv, okolků zařadit mezi nejlepší strategie ze světa Warhammer 40,000. Třetí díl jasně dokazuje, že patří mezi špičky válečných RTS her a byl by to smrtelný hřích si tento díl nezahrát.

Dawn of War III dokázal to, co ostatním hrám stále uniká, skloubit ty nejlepší herní mechanizmy z předešlých dílů a dokázat je přitom vybrousit k samé dokonalosti. Ve třetím díle se opět vrátík budování základy z Dawn of War 1 a prvky mikromanagementu hrdinů z Dawn of War 2, které se dokázaly krásně snoubit do jednoho celku, který dělá z třetího dílu skvělou RTS hru. Hráč si bude moci svoji strategii ušít sám sobě přesně na míru. Do vínku dostane možnost ovládat až 200 různorodých jednotek. Stavba základny se řídí klasickým systémem z jiných RTS her, postupným stavěním základních budov, až po ty které vám umožní postavit si ty nejsmrtelnější kolosy.

Návrat obrovských armád má dopad i na hratelnost, která by šla přirovnat k Company of Heroes. Válečná vřava má citelný dopad na herní mapu a po pár prudších střetech je vidět válečná zkáza ve své krystalické podobě. Mrtvá těla vojáčků, zničené a kouřící vraky nebo prostředí, obrovské krátery, zřícené budovy. To vše umocňuje pocit válečného šílenství. Zničitelné a měnící se prostředí není jen kulisou, ale především taktickým prostředím. Krátery, vraky zničené budovy, to vše umožňuje pěchotě se efektivně krýt a být hodně nebezpečnými protivníky. Tanky dokáží pěchotu bez krytu bez větších problémů roztrhat, ale v krytech se z ní stává hodně nebezpečným nepřítelem. Nesmíme zapomenout na hrdinu, který dokáže průběh bitvy zvrátit na vaši stranu, ale není bohužel nesmrtelný! Bez podpory brzy padne. Dawn of War III dokázal, jak po herní tak i po grafické stránce stmelit všechny prvky, tak že budete mít pocit, že jste se opravdu ocitli ve válečné vřavě. Nový díl toho nabízí opravdu hodně a buďte si jisti, že tento díl bude absolutní špička.

VÍCE
  • VYPUSŤTE OBRY

Chopte se kontroly nad impozantními válečnými stroji a s pomocí nejlepších postav celé historie Dawn of War nakloňte jazýčky vah na svou stranu. Nechte imperiálního rytíře (vesmírní mariňáci), užvaněného Gorkanauta (orkové) či neodbytného Wraithknighta (Eldarové) zvrátit výsledek boje.

  • KOLOSÁLNÍ BITVY

Série Dawn of War je světoznámá svou epickou akcí a tyto strhující šarvátky jsou konečně zpět – tentokrát však bourají veškeré meze. Vrhněte se do války v čele masivních armád pochodujících agresivním vulkanickým terénem či na palubě bitevních lodí plujících vesmírem.

  • POVOLEJTE ELITNÍ VOJÁKY

Posuňte své taktické plány na zhola jinou úroveň nasazením silných elitních družstev, z nichž každé vládne jedinečnými schopnostmi a bonusy, které vám poskytnou nové útočné strategie, s jejichž pomocí přemůžete své nepřátele.

  • DESTRUKTIVNÍ SCHOPNOSTI

Zaplavte bojiště devastující silou svých super schopností. Zlikvidujte nepřátele vesmírných mariňáků bombardováním z orbitu, za Eldary k útokům na nic netušící soupeře využijte přízračné bouře a za orky zase bitevních lodí Rok.

  • KAMPAŇ TŘÍ FRAKCÍ

V alternativních misích zjistíte, co z každé strany dělá tak hrozivého soupeře. Brzy pochopíte sílu a výhody vesmírných mariňáků, orků i Eldarů a osvojíte si pravidla vesmíru ve válce bez hrdinů a padouchů.

  • VLÁDA JEDNÉ ARMÁDY

Postavte si vlastní armádu od úplných začátků. Postupujte bitvu za bitvou po boku svých věrných vojáků a vrhněte se s nimi do náročných misí v kampani i do strhujících bitev ve hře pro více hráčů.

  • NOVÝ ÚSVIT ON-LINE

Rozpoutejte se svou armádou naprostý chaos v on-line kooperativním režimu. Připojte se ke komunitě hráčů a tvořte nové aliance – pak své nové „přátele“ hoďte přes palubu a utkejte se s nimi na soutěžních mapách plných explozivních a chaotických bitev.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
179 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 18 bodů

VIDEA

Warhammer 40,000 Dawn of War III - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 3 GHz
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 50 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: