Warhammer 40,000 Dawn of War II Master Collection

Speciální kolekce skvělé strategie Warhammer 40,000: Dawn of War II v Edici Master obsahuje :

  • Warhammer 40,000: Dawn of War II
  • Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising
  • Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution
VÍCE

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Dawn of War II od oceňovaného studia Relic Entertainment přináší další kapitolu uznávané strategické série – hráči se tentokrát vypraví do první linie, kde se v roli velitele elitní úderné jednotky pokusí zachránit celou galaxii.

41. tisíciletí v subsektoru Aurelia, což je skupinka planet na samém okraji galaxie, kde se vše schyluje k bitvě monumentálních rozměrů. V boji proti sobě stojí starověké rasy, které se napříč jednotlivými světy utkají nejen o nadvládu nad samotným subsektorem Aurelia, ale i o další osud jednotlivých ras.

Díky důrazu na rychlou akci real-timové strategie se v Dawn of War II můžeme těšit na strhující zpracování sci-fi univerza Warhammer 40,000 na zcela nové úrovni. Vstupte do bitvy v řadách oblíbené rasy a okuste syrovou brutalitu boje. Vrhněte se do boje s nepřáteli, ať už v nekompromisním boji zblízka či pomocí dalekonosných zbraní. Veďte svou skupinu a vycvičte mladé a nezkušené rekruty v bojem zocelené veterány. Těšit se můžete i na The Last Stand – kooperativní herní režim, ve kterém se v roli hrdinů postavíte vlnám nebezpečných nepřátel.

Brutální akce a taktika v první linii
Vrhněte se do akce a okuste intenzivní boj zblízka i zničujícími dalekonosnými zbraněmi. Rozdrťte nepřítele pomocí brutálních útoků nablízko. Přechytračte své protivníky využitím dynamického a zničitelného prostředí – zatlačte je, nebo jim vpadněte do týlu a zlikvidujte je.

Nelineární kampaň pro jednoho
Pusťte se do hry v roli velitele elitní úderné jednotky a rozvíjejte schopnosti a dovednosti svých vojáků.

Kooperativní hra více hráčů
Zahrajte si celou kampaň pro jednoho hráče v kooperativním režimu s přítelem, který se do hry může připojit naprosto kdykoliv.

RTS Engine nové generace
Díky Essence Engine 2.0, vlastní technologii vyvinuté společností Relic, nabízí Dawn of War II strhující filmové ztvárnění, detailní grafiku a úchvatné speciální efekty.

Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising

„Krvaví krkavci“ zachránili sektor; dokážou však nyní zachránit sami sebe?

Pokračování série v rámci uznávané real-timové strategie Dawn of War II od společností SEGA a Relic Entertainment vás vrací do subsektoru Aurelia, kde se objevila dlouho ztracená ledová planeta, která skrývá nová tajemství a smrtící nepřátele.

Dawn of War II: Chaos Rising vás postaví do role velitele Krvavých krkavců, po jejichž boku budete bránit sektor před vesmírnou pěchotou Černé legie. Odstraňte hnus Chaosu a postavte se zrádným silám ve vlastních řadách, které se pokusí Krvavé krkavce zlikvidovat.

Nové mise pro jednoho
Pokračujte v boji s nepřáteli císaře a využijte schopnosti a zkušenosti své jednotky v boji proti Chaosu v 15 nových misích

Nová rasa pro hru více hráčů
Přísahejte věrnost bohům Chaosu, vžijte se do role krvežíznivé vesmírné pěchoty a vrhněte se v bitvách více hráčů do boje proti vlastníkům Chaos Rising a Dawn of War II

Nové jednotky
Armády Space Marines, Ork, Eldar i Tyranid ve hře více hráčů posilují nové jednotky. 2 noví hrdinové do režimu Last Stand – postavte se neúnavné hordě nepřátel jako Chaos Sorcerer či Tyranid Hive Tyrant

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution

Chopte se velení jedné ze šesti jedinečných frakcí, které vám nabízí nový samostatný přírůstek uznávané strategické série Dawn of War. Rozhodněte, zda chcete vybudovat obrovskou armádu, nebo se raději do boje pustit s malou skupinou elitních hrdinů, a vychutnejte si kampaň pro jednoho hráče na míru upravenou vaší oblíbené rase. Připojte se on-line, postavte se svým nepřátelům a okuste brutální souboje 41. tisíciletí.

Kampaň více ras:
Zcela poprvé v sérii Dawn of War II si hráči v rámci kampaně pro jednoho hráče mohou vybrat kteroukoliv ze šesti dostupných ras.

Budování armády:
V kampani pro jednoho hráče vás čeká vylepšování schopností vašich hrdinů či zajišťování nových sestavitelných jednotek.

6 hratelných ras:
Vyberte si ze šesti ras pro hru více hráčů – každá z nich se může pyšnit jedinečnými super těžkými jednotkami.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
229 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 23 bodů

VIDEA

Warhammer 40,000 Dawn of War II Master Collection - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Pentium IV 3.2GHz nebo Dual
RAM: 1.5 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 15 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: