Vydejte se prozkoumávat nové světy, budujte vesmírné základy, transformujte celé planety nebo můžete těžit suroviny pro výrobu vozidel nebo na prodej, prostě si užívejte svět Astroneer. Opravdu se nemusíte bát, že je hra Astroneer další kopií Minecraft, jedná se o plnohodnotně jedinečnou hru, která toho k hraní nabízí spoustu a má především zajímavé nápady a inovace.

VÍCE

Při své cestě kolonizátory budete moci nejen těžit, těžit a ještě jednou těžit suroviny, ale především budete mít absolutně volnou ruku k terradeforma celé planety dle svých požadavků a představ. Potřebujete si vytvořit kopec tak prosím, či se chcete prokopat kopec skrz naskrz tak prosím. Transformaci povrchu budete hojně využívat při těžbě a dobývání ložisek v zemi. Astroneer toho nabízí ještě více, jako je třeba tvorba vlastní základny, industriálních zařízení (např. planetárních vozítek, kosmických lidí atd.) anebo úprava tvého skafandru. Po celou dobu hry budete ve svém skafandru, který vás chrání před vlivy na různých planetách. Astroneer nabízí hodně zajímavý herní prvek a to je kyslík. Po celé planetě budete muset budovat místa, která vám budou dodávat kyslík do skafandru, jinak byste zemřeli.

Astroneer je velice zajímavá hra, která vás zabaví na celé dny či týdny. V potaz se musí vzít i to, že hra je stále ve vývoji a do hry se budou přidávat další a další herní prvky a možnosti.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
499 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 50 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Astroneer - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 2 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: