Empyrion Galactic Survival

Vžijte se do role jediného vesmírného přeživšího, který je nucen na cizí planetě žít a využít všech možných a nemožných dostupných prostředků, aby přežil. Budete muset těžit suroviny, které vám pro začátek poslouží jako základní „stavební kámen“ pro výstavbu primitivní základy, pro první nástroje, které vám poslouží pro lov, pěstování rostlin až nakonec pro úpravu terénu.

Hra Empyrion – Galactic Survival má náhodně generované světy, které slibují, že každá planeta a systém bude jiný. Ano, v této hře se nebudete pohybovat jen po jedné planetě, ale časem si můžete postavit vlastní vesmírný koráb a dá sbohem té hroudě z kamenné na které jste celou dobu přežívali. Poté můžete cestovat po celém systému a navštěvovat nové planety, na kterých budete moci budovat nové základy.

Empyrion – Galactic Survival nabízí velice slibný mix Minecraftu, Space Engineers a Rustu. Nejen, že zde budete stavět a přežívat, ale také na vás čekají výzvy v podobě nepřátelských potvor a jiných forem života, které vás budou chtít zabít. Můžete se dočkat čistého zážitku z hraní singleplayeru nebo kooperace PvP a PvE multiplayeru.

Doručení:
DO 24 HODIN
489 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 49 bodů

VIDEA

Empyrion Galactic Survival - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.5 GHz Dual
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 2 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: