Beyond Good and Evil

PC (Uplay)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
UbiSoftVýrobce:
11. Listopadu 2003Datum vydání:
Jazyk:

Po staletí byla planeta Hyllis bombardována neúprosnou mimozemskou rasou. Nedůvěra k schopnostem vlády, která dosud nedokázala odrazit útoky rebelů, přinutí mladou nezkrocenou reportérku Jade pověsit si na svá ramena těžký úkol – zjistit pravdu. Ozbrojená fotoaparátem, holí dai-jo a vlastní odhodlaností odhaluje šokující důkazy vedoucí k hrůzostrašnému spiknutí vlády a je donucena se pustit do boje se zlem, proti kterému je téměř nemožné vyhrát.

VÍCE
 • Připojte se k povstání

  Vstupte s mladou odhodlánou reportérkou Jade do ilegální odbojové skupiny a odhalte tajemství vlády pomocí plížení, síly a důvtipu. Nezastavte se před ničím, dokud se lidé nedozvědí pravdu.

 • Odhalte spiknutí

  Vstupte do světa budoucnosti plného lží, kde nic není takové, jak se zdá, a odhalení tajemství je jedinou nadějí na záchranu lidské svobody.

 • Připravte se na vše

  Nenechte se zaskočit žádnými překážkami, čekajícími v překrásném světě pocházejícím z hlavy jednoho z nejlepších herních tvůrců, Micheala Ancela.

 • Sjednoťte se v boji

  Bojujte s Jade proti silám spiknutí za pomoci její bojových schopností s dai-jo. Ovládněte neuvěřitelné bojové kombinace s vašimi věrnými spojenci.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Beyond Good and Evil - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1 Ghz
RAM: 128 MB
Grafická karta: 32 MB
HDD: 2,2 GB
Systém: Windows Xp a novější
Jazyk: