Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

PC (Steam)Platforma:
Adventury - Akční adv.Žánr:
AspyrVýrobce:
29. Ledna 2015Datum vydání:
Jazyk:

Hra Fahrenheit (v Severní Americe známá jako Indigo Prophecy) byla vydaná v roce 2005 a znamenala průlom v interaktivním vyprávění příběhu, protože balancoval na pomezí filmu a hry. Vytvořila tak svého druhu nový žánr zábavního průmyslu.

Nová, remasterovaná edice nabízí aktualizovanou grafiku, plnou podporu ovladače a – co je hlavní – je postavená na necenzurované mezinárodní verzi původní hry.

Díky bohatému mnohovrstevnému vyprávění, novátorské prezentaci a mrazivému soundtracku od hollywoodského skladatele Angela Badalementiho představuje Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered absolutní podobu vražedné záhady a to jak pro navrátilce, tak i pro nové fanoušky.

VÍCE
  • Interaktivní drama – Intuitivní ovládací rozhraní velkolepá prezentace na rozdělené obrazovce skvěle doplňují temný noirový příběh hry. Vysoká úroveň znovuhratelnosti – Díky rozvětveným dialogům a několika možným konců je každé rozehrání úplně jiné.
  • Několik postav – Zažijte příběh očima čtyř různých hratelných postav, každý jej vnímá ze zcela jiné perspektivy.
  • Plně namluvený scénář – Každý řádek z rozsáhlého scénáře byl nadabován profesionálními herci a to v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině.
  • Filmový soundtrack – Fahrenheit obsahuje orchestrální soundtrack složený Angelem Badalamentim, který se proslavil svou spoluprácí s režisérem Davidem Lynchem.
  • Nesestříhaná verze hry – Na rozdíl od verze vydané ve Spojených státech, Remastered edice nebyla sestříhaná ani jinak zcenzurovaná, a obsahuje všechny scény z původní hry.

Klíčová vylepšení:

  • Grafika ve vysokém rozlišení – Všechny textury byly předělány do HD.
  • Plná podpora ovladače – Hru si zahrajete i na ovladačích od Sony a Microsoftu.
  • Porovnání grafiky naživo – Hráči mohou přepínat mezi aktualizovanou grafikou a tou původní.
Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Intel Core i3, AMD A10
RAM: 4 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: