Beyond: Two Souls

Jedinečný psychologický akční thriller, v němž zazáří přední hollywoodské hvězdy jako Ellen Page a Willem Dafoe, Beyond: Two Sould vás zavede na vzrušující cestu kolem světa, při níž zažijete pozoruhodný život Jodie Holmesové.

Jodie, která se narodila ve spojení se záhadnou bytostí s neuvěřitelnými schopnostmi, je jiná než ostatní.

Vaše jednání určí osud Jodie, která na cestě, na níž objevuje pravdu o tom, kým skutečně je, čelí neobyčejným výzvám, nebezpečí a zničující ztrátě.

Vytvořte si skrze své volby a akce příběh nabitý akcemi – život dívky narozené se spojením s nadpřirozenou bytostí zvanou Aiden.

Abyste pochopili, co se skutečně skrývá pod povrchem, budete hrát jako Jodie a Aiden a společně budete čelit velkým fyzickým a psychologickým výzvám.

VÍCE

OTESTUJTE SVÉ SCHOPNOSTI S „POKROČILÝMI EXPERIMENTY“

Původní DLC mise, která je součástí hry pro PlayStation™, je součástí plné verze počítačové hry. Hru si můžete zahrát ve dvou obtížnostech a v režimu Solo nebo Duo.

ZAHRAJTE SI PŘÍBĚH TAK, JAK SAMI CHCETE

Filmový nebo chronologický sled? Zvolte si způsob, jakým chcete příběh prožít. Dokonce si můžete zahrát v lokálním kooperativním režimu se dvěma ovladači pro každého hráče – jeden z vás bude hrát jako Jodie a druhý hrát jako Aiden. Zahrajte si hru tak, jak sami chcete.

PLNĚ OPTIMALIZOVOVÁNO PRO PC

Beyond: Two Souls vám pro PC přinášíme s úžasnými vizuálními prvky, včetně 4K rozlišení, kompatibility s širokoúhlým monitorem 21:9 a snímkové frekvence 60 fps.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

Beyond: Two Souls - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 / AMD FX-6300
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 49 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: