Sherlock Holmes The Devil's Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Vám odhalí zatím ten nejzapeklitější případ. Odehrává se na adrese Baker Street 221B, kde se zjeví jedna děvenka jménem Katelyn. Hra Vás mimo jiné vyzkouší z logiky a důvtipu. Zaručený interaktivní zážitek vysoké kvality, který Vás do hry vtáhne a Vy v roli Sherlocka budete řešit různě obtížné zapeklité situace.

VÍCE

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter je dobrodružná hra s jedinečnou hratelností, která kombinuje vyšetřování, akci a průzkum. Představuje tak mimořádný zážitek, který prověří vaše nervy a inteligenci.

V roli slavného detektiva musíte vystopovat zlo v těch nejtemnějších zákoutích Londýna a lidské duše.

Budete zkoumat hned několik městských čtvrtí a pátrat po stopách a podezřelých, přičemž rozplétat síť intrik vedoucích k závěrečnému překvapivému odhalení.Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter nabízí jedinečné herní mechanismy a epický příběh v podmanivém interaktivním zážitku, jaký tu ještě nebyl k vidění.

Analytickými schopnostmi a vyrovnaností Sherlocka Holmese poprvé otřesou emoce, když se ocitne ve víru rodiny, temných sil a mocné touhy po pomstě…

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Sherlock Holmes The Devil's Daughter - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 3.6GHz
RAM: 6 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: