Blackguards

PC (Steam)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
22. Ledna 2014Datum vydání:
Jazyk:

Zatímco v tradičních strategických RPG se to jen hemží charakterními bytostmi ve všech formách, užuž se přetrhnuvších, aby pomohli staré Elfce přes cestu, zde se vše dostane do ruky bandě zlodějských a vrcholně nepřizpůsobivých živlů. Taková menší variace na „Tucet špinavců“, ale v RPG-strategy kulisách. Blackguard je hrou výhradně pro dospělé, jelikož jde o značně temnou fantasy a její kampaň (vedená tradičně na hexech) slibuje odehrát asi tak čtyřicet hodin. Pod vaše bedra se může dostat přesně pět postav a po vzoru třeba takového Vědmáka musíte rozhodovat, jak se příběh bude ubírat dále. A samozřejmě se vám vaše rozhodnutí časem neopomene vrátit i s úroky…

Prostředí je zde ručně malované, nad sestavou (i právě dostupnými kouzly) je nutné dobře a dlouho přemýšlet a těšit se zde můžete i na celých sto a osmdesát bitevních map, kde se dá interagovat s konkrétními věcmi typu roj včel či sud.

VÍCE
  • Více než 180 jedinečných bitevních map nabízí neustálý vývoj a nové výzvy.
  • Ujistěte se, že máte po ruce dostatek pochutin, protože tato temná fantasy adventura přináší více než 40 hodin vzrušujících herních zážitků.
  • Doveďte až pět postav ve své skupince ke slavnému vítězství nebo ke zdrcující porážce.
  • Vychutnejte si okouzlující, ručně malované prostředí. Je tak nádherné, že ho nezkazí ani ti nejošklivější členové vaší skupinky.
  • Výběr kouzel, dovedností a schopností určí vaši taktiku na bitevním poli. Útočit? Bránit? Taktizovat? Je jen na vás, jak budete řešit každé další náročné střetnutí!
  • Získávejte výhody v bojích používáním interaktivních objektů, jako jsou roje včel nebo sudy, případně můžete vyhodit do vzduchu i sami sebe, přiblížíte-li se s pochodní k hořlavému bahennímu plynu.
  • Způsobte pořádné poškození pomocí 40 speciálních schopností a více než 90 kouzel… nebo zjistíte, že se naopak někdo snaží vyhladit vás.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
59 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 6 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Blackguards - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 8600 GT, ATI Radeon HD 2600 XT
HDD: 20 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: