Bulletstorm Full Clip Edition

Chcete si zahrát nefalšovanou a nekompromisní střílečku, prostě pořádnou krvavou řezničinu, tak u Bulletstorm: Full Clip Edition budete vrnět blahem, to nám věřte! Bulletstorm: Full Clip Edition je skvěle zpracovaný remaster původní hry, který nejen vylepšuje grafický kabátek hry, přidává a zlepšuje ozvučení hry. Do hry byly přidány nové možnosti, různá vylepšení, která se budou určitě líbit každému správnému fandovi rychlých a svižných stříleček.

Jak původní, tak i remaster Bulletstormn vám opět naservíruje skvěle vybroušenou hratelnost, téměř nekonečné možnosti zabíjení, mrzačení nepřátel a jejich likvidace je přímo symfonií smrti a utrpení. Čím brutálnějším způsobem to bude, tak tím budete více a lépe ohodnoceni za svůj krvavý výkon. Nemusíte se bát, opět budete ve svých rukách třímat energetické laso, které vám tu řezničinu, jenž po sobě zanecháte o hodně ulehčí. Hra vás prostě vybízí abyste využívali systému Skillshotů a všeho, co je s ním spojené. Tentokrát na vás čeká zhruba šestihodinová singleplayerová kampaň, v níž se ujmete role žoldáka Graysona Hunta. Nečekejte dokonale propracovaný a hlubokomyslný příběh, ale pouze béčkový příběh, který se k této akční jízdě prostě hodí.

Bulletstorm: Full Clip Edition kromě skvěle vylepšené grafiky a opravdu zdařilé optimalizace se může remaster pochlubit dalšími zajímavými bonusy. Obsahuje všechna původní DLC, samozřejmostí je že režim Echoes byl rozšířen o šest nových map. Skvělá je možnost změnit si hlavního hrdinu Graysona Hunta jedním tlačítkem na Duke Nukem, tohle prostě nikdy neomrzí. Bulletstorm: Full Clip Edition je pořádný a kvalitní remastr, který si zasluhuje vaši pozornost a herní čas.

Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 1 HODINY
199 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 20 bodů

VIDEA

Bulletstorm Full Clip Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 6 GB
Grafická karta: min. Radeon HD 6850
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: