Call of Duty: WWII

Nejslavnější série Call of Duty se vrací zpátky ke svým kořenům a to doslova a do písmene! Podíváme se na nejhorší válku v lidských dějinách, čeká na nás příběh z 2. světové války bez příkras. Call of Duty: WWII vám nabídne možnost zjistit na vlastní kůži, jak byla tato válka strašná. Nečekejte akční a Hollywoodem ztvárněné pojetí druhé světové války, ale pořádnou dávku realizmu, ze kterého vás bude hodně mrazit. Můžete se vcítit do kůže vojáků, kteří mrzli venku v zákopech, viděli umírat své spolubojovníky a kamarády, bojovali o bezejmenný kopec, který následně museli opustit bez vysvětlení. Uvidíte absolutní bez moc, ale přesto budete chtít bojovat za své kamarády i za svou zem. Tohle vše i více nabízí nejnovější díl Call of Duty: WWII.

VÍCE

Nová kampaň se zaměří na jednoho devatenáctiletého vojína americké armády Ronalda „Reda“ Danielse. Tento prostý vojín Red není žádný speciálně vycvičený voják, nemá žádné nadání ani super schopnosti. Je to jen obyčejný kluk, který prožívá stejné hrůzy války, jako desítky tisíc vojáků na bojišti druhé světové války. Příběh nám ukáže, jaké je to být velice malým až titěrným kolečkem v celém válečném soukolí. Společně s ním budete moci prožít vylodění v Normandii, boje ve Francie, dočkáte se i bojů o Belgii a bojů za řeku Rýn. Celá kampaň se bude odehrávat ke konci války v letech 1944 až 1945, ale podíváme se i do roku 1940, abychom se lépe dokázali vcítit do role Reda i lepšího vykreslení příběhu.

Pořádná dávka autentické války a to nejen v příběhu, ale ve vybroušené hratelnosti. Při hraní se rozlučte s automatickým doplňováním zranění nebo toho, že vydržíte více než pár zásahů. Při zranění si budete muset zavolat zdravotníka, který vám pomůže nebo taky ne. Po každé se k vám nebude moci dostat. Došla vám munice, tak to máte smůlu, buď vám pomůže spolubojovník nebo si budete muset poradit sami. Herní série Call of Duty je známá tím, že má vybroušenou hratelnost, která se člověku dostane hodně rychle pod kůži a díky větší dávce autentičnosti se hraní Call of Duty: WWII stává ještě zajímavějším herním zážitkem.

Klasický multiplayer nabídne desítky ba možná stovky herních hodin navíc a především skvělou zábavu. Multiplayer je pro 2 až 48 hráčů, kteří se chtějí utkat v jednom z mnoha módů. Call of Duty: WWII je návratem ke kořenům celé série, ale především sebou přináší i zajímavé inovace.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
1 599 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 160 bodů

1-4 | 5-8
VIDEA

Call of Duty: WWII - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 25 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: