Castlevania Lords of Shadow – Ultimate Edition

Hra ze známé série Castlevania je nyní v novém pokračování akčnější a mnohem přístupnější západnímu publiku, oproti japonskému (kde byla až doposud vyvíjena). Ostatně, na vývoji Castlevania: Lords of Shadow se podílel proslulý Hideo Kojima (tvůrce Metal Gear Solid), takže ani zarytí fanoušci Castlevanie, se o kvality Lords of Shadow nemusí bát.

Síla temnot, která se rozpíná po zemi a ustrašení nemohoucí lidé na jihu Evropy. Akce, která skrývá tento dlouhý název Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition Vás zabaví na desítky hodin hraní. Ikonickou zbraní stále zůstává Belmontův bojový krucifix od italského mistra. Vy v roli rytíře si můžete zbraně vylepšovat a na boj z dálky můžete využít Vámi dobře ovládanou magii buď světla nebo temnoty. Za každé zabité nepřátele získáváte zkušenostní body potřebné k následnému vylepšení a odemykání nových komp.

VÍCE

Toto je konec dnů a konec bezbožných sil, které izolují Zemi! Světová aliance společně s nebeskými silami je ohrožena tajemnými a zlovolnými hordami „Pána stínů“. Ztracené duše bloudí po povrchu zemském a nemohou najít klid, zatímco stvoření zla způsobují jen utrpení a smrt.

Gabriel Belmont je členem Bratrstva světla, elitní skupiny svatých rytířů, kteří chrání nevinné proti nadpřirozeným bytostem. Jeho milovaná žena byla brutálně zavražděna a její duše uvězněna na věčnosti. Ať za branami života či smrti, stále si uvědomuje, co je v sázce, a tak pomáhá Gabrielovi na jeho cestě za vytouženou spásou celého světa.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

Castlevania Lords of Shadow – Ultimate Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 1 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 15 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: