Darksiders II

Náš svět byl rozdělen do 3 částí – nebe, Země a peklo. Darksiders 2 nabízí oproti prvnímu dílu rozsáhlejší svět, nový systém vylepšování svého vybavení, což je důležité, protože na Vás ve hře čekají nelehcí protivníci a bossové. První ze Čtyř jezdců, který se jmenoval Válka zničí Zemi a poté zmizí beze stopy. Na konci z poslední Čtyřky přijíždíte Vy, Smrt, na svém nebojácném koni.

VÍCE

Svět není jeden, jsou tu hned tři. Nebe bylo určeno andělům, zatímco démoni vládnou v Pekle. Třetím světem, světem mezi těmito dvěma, je Země, jež byla stvořena pro lidi. A právě tento svět se poprvé setkal s jedním ze čtyř jezdců. Byl to jezdec, jehož jméno se často vyslovuje a který odděluje vítěze od poražených. Jmenoval se Válka. Válka dostál svému jménu, tento prostřední svět zničil a pak zmizel. A jak čas plynul, docházelo ke změnám. A na scénu dorazil další jezdec, jehož jméno budí strach a který odděluje živé od mrtvých. Vyslovit jeho jméno znamená v něj uvěřit. Na svém koni přijíždí SMRT! A bude se muset postavit nesmrtelným…

Oproti prvnímu dílu obsahují Darksiders II mnohem rozsáhlejší svět, systém vylepšování zbraní a zbrojí, jakož i větší a těžší úrovně a širokou škálu nových nepřátel a bossů. Darksiders II vylepšují každý aspekt původní hry.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

Darksiders II - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 20 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: