Darksiders III

Herní série Darksiders je výjimečná tím, že dokázala skvěle skloubit nesourodé herní prvky do jednoho herního celku. Právě proto dokáže série Darksiders ukrást srdce nejednoho hráče. Není divu, když každý díl dokázal posunout a vylepšit herní zážitek. Z tohoto důvodu je skvělé, že se vývojáři z Gunfire Games rozhodli dále pokračovat a přinést nám třetí díl Darksiders. Je téměř jisté, že třetí díl bude určitě vynikající. Dočkáme se opět akční bojové, RPG adventuře dokonalého herního zážitku.

Do našich herních nenechavých rukou se nám dostane třetí jezdec Apokalypsy, tedy spíše jezdkyně, Fury (Zuřivost). Příběh třetího dílu se bude odehrávat paralelně s děním z Darksiders 2. Fury je oproti svým bratrům Války (Darksiders) a Smrti (Darksiders 2) „ořezávátko“. Není to žádná zběsilá bojovnice, která by okolo sebe máchala obrovskými meči či kosami. Její bojový um je drobet sofistikovanější, neboť Fury dává přednost před chladnými zbraněmi magii a biči. Z jezdců smrti je Fury nejmocnější, i její bratři se mají na pozoru, když se rozzuří. Magie i bič Fury přináší novou hratelnost. Spojení magie, která má různou formu a typy v ruce s bičem tvoří zcela unikátní hratelnost. Magii je možné využívat různě např. bič, který nemusí sloužit jako pouhá zbraň, ale může se používat jako pomoc při dosahování míst, kam by se Fury sama jinak nedostala. Třetí díl Darksiders spojuje hratelnost z minulých dílů do jednoho téměř dokonalého systému. Fury spoléhá na svoji obratnost a rychlost na rozdíl od svých bratrů, kteří využívají spíše brutální sílu, která postrádá krásu a ladnost boje Fury. Bojový systém Fury je jako elegantní tanec, který je plný přemetů, úskoků a rytmického šlehání biče. Fury zabíjí s elegancí. Díky magii je boj ještě zajímavější a pestřejší.

VÍCE

Příběh třetího dílu bude hodně temný a ponurý. Fury se musí zhostit velmi těžkého úkolu, který zvládne jen ona. Díky proběhnutému Armageddonu se svět lidé změnil v peklo a pro sedům smrtelných hříchů v doslova ráj, protože mohli uniknout ze svého vězení a usídlit se ve světě lidí, kde se jim náramně líbí. Do něj před dávnými věky byly zavřeni Fury a její bratři. Smrtelné hříchy se zatím na Zemi zabydlely a nebudou chtít opustit tento svět. Proto je Fury vyslána Spálenou radou, aby je opět uvěznila, ale tentokrát na to bude sama. Hráč vystoupí do otevřeného a obrovského dungeon, ve kterém ho čeká téměř nekonečné dobrodružství. Svět bude plně otevřený a opravdu rozsáhlý. Vývojáři se dušují, že jejich svět bude živoucím dungonem, který budete chtít prozkoumat do posledního zákoutí.

Darksiders 3 opět nabídne neskutečně propracovaný svět, kvalitní příběh a především skvělý boj. Můžete se těšit na hodiny a hodiny prosezených u této hry!

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

Darksiders III - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: