Darksiders

Postapokalyptický svět obohacen démony, kteří původně měli dohlížet na zkázou Země. Darksiders Vás tedy ujme role jednoho ze čtyř jezdců a celou hrou Vás provedou brutální a náročné výpravy plné násilí. Hra Vám kromě akce nabízí také otevřený svět, skvěle zpracovaný bojový systém no a nesmí chybět ten největší arzenál, abyste měli své nepřátelé jak mučit.

VÍCE

Darksiders Wrath of War – velké rubačky ve stylu God of War jsou primem většiny konzolí. Hra Darksiders Wrath of War vybočuje z průměru a přináší PC hráčům pořádnou rubačku se zajímavým příběhem. Příběh se točí okolo čtyř jezdců apokalypsy, kteří mají držet vše v rovnováze, démony i anděly, kteří proti sobě bojují. Hlavní rek je prvním z jezdců apokalypsy a to je samotný jezdec Války, který se dostává do budoucnosti, ve které se síly démonů snaží zničit svět. Právě proto vstupuje jezdec Války na svoji ničivou pouť. Je zrazen svým pánem, který ho vysílá dříve, než měl a vše co jezdec Války měl je ztraceno, jeho schopnosti i funkce. Všem dnům není konec a jezdec apokalypsy se nevzdává, a vyráží na Zemi získat své schopnosti zpět a hlavně se pomstít svému pánovi a jeho přisluhovačům. Není dobré si rozhněvat jezdce Války, který nezná slitování, ani slovo milost nemá ve svém slovníku. Na zem se vydává jako strašlivý mstitel, disponující stále smrtícími schopnostmi, které mu dovolí se postavit jakémukoliv nepříteli.

Darksiders Wrath of War je akční adventura s prvky RPG systému, který zde slouží pro nakupování nových schopností či vylepšení. Hráč zabíjí démony, anděly vše co se mu připlete do cesty. Jezdec Války je neutrální, nevybírá si žádnou stranu. Z mrtvých nepřátel vypadávají duše, které hráč sbírá a poté může směnit s určitými démony, kteří mu navrátí jeho původní schopnosti. Tohle je zatraceně dlouhá cesta, proto hráč bude muset přemýšlet, do jakých schopností investuje. Kvůli vylepšování a nákupu schopností je hráč přímo vybízen, aby plnil vedlejší úkoly, které odhalují pravdu co se děje na Zemi, tím obohacují celý příběh hry. Dějová stránka není bůhví jak složitá či novátorská, ale příběh má spád a dokáže gradovat kde má, a to je u tohoto typu her nejdůležitější. Hráč nebude používat jen schopnosti, ale hlavně bude okolo sebe rozsévat smrt pomocí obrovského meče, kosy či dalších moderních zbraní, které do konceptu hry dobře zapadají. Boje jsou jako u každé správné rubačky, akční, svižné a hlavně brutálně krvavé. I v Darksiders Wrath of War se střetne hráč s bossy, kteří jsou tím pravým zážitkem a hlavně výzvou, která stojí za překonání. Další pomocníkem jezdce Války je jeho kůň, co by to bylo za jezdce apokalypsy, bez svého věrného koně. Darksiders Wrath of War nenabídne hráči nejen brutální akční jízdu, ale také zajímavé adventurní prvky v podobě hádanek, puzzlů které musí hráč vyřešit, aby se pohnul dál. Darksiders Wrath of War je zajímavá hra, kterou by si každý správný hráč neměl nechat ujít.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

Darksiders - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz
RAM: 1 GB / 2 GB Vista, 7
Grafická karta: 256 MB
HDD: 12 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: