Hitman Absolution

PC (Steam)Platforma:
Akční - 3rd personŽánr:
20. Listopadu 2012Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Vžijte se do kůže nejznámějšího herního profesionálního vraha a tím není nikdo jiný než samotný Hitman. Hitman Absolution nabídne léty ověřené postupy při likvidaci cílů. Hitman bude muset, očistit své jméno a zjistit kdo prahne po jeho hlavě. Tentokrát půjde o vše a Hitman si bude muset sáhnout až na samé dno svých sil.

VÍCE

Hitman Absolution je zatím nejnovějším dílem vývojářů z IO Interactive. Znovu budeme muset improvizovat, abychom dokázali eliminovat cíl a to v absolutní tichosti. Nový Hitman Absolution nabídne již zaběhnuté principy z původních dílů, ale také se dočkáme novinek, které osvěží hratelnost a hráčům dají nové možnosti, jak likvidovat své protivníky. Můžeme se těšit na zběsilou jízdu v podání nájemného vraha Hitmana.

Hitman Absolution se bude lišit od svých předchůdců tím, že si budeme moci prožít více propracovaný příběh. Čekají nás konspirační teorie, lži a dramatické události, ve kterých bude mít Hitman první místo. Tentokrát zažije na vlastní kůži jaké to je, když se stane z lovce kořistí. Jeho nejbližší spolupracovníci ho zradí vinou lží, které o něm kolují. Proto se Hitman vydává na soukromou výpravu. Budete čelit mocným a silným soupeřům, kteří chyby nepromíjí a po této krvavé cestě bude muset ještě dokázat očistit své jméno. Můžete se těšit na opravdu otevřený herní svět, který vám dá mnoho možností, jak se vypořádat se svým úkolem.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Hitman Absolution - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 24 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: