Hitman 2 Silent Assassin

PC (Steam)Platforma:
Akční - 3rd personŽánr:
1. Října 2002Datum vydání:
Jazyk:

Vstupte do světa vysloužilého zabijáka, který je nucen vrátit se do akce kvůli zradě. Sice můžete být nájemným zabijákem, ale stále máte smysl pro loajalitu a spravedlnost. Navštivte tmavá zákoutí světa zkorumpovaného zločinem, chamtivostí, úpadkem a neúctou. A také minulostí, která Vás dohání.

Nevěřte nikomu – za správnou cenu položí prst na spoušť i Váš nespolehlivější spojenec. Vaše cíle se mohou schovávat i na těch nejodlehlejších místech planety, ale jejich likvidaci tak není nikdy zabráněno – je tak pouze odkládána.

Naučte se obchodovat – osvojte si své nástroje – překonejte překážky – přechytračte své nepřátele – odstraňte Vaše cíle. Pamatujte: ukvapená rozhodnutí znamenají krvavé následky. Mějte na vědomí, kdy zaútočit okamžitě a kdy si dát načas. Štěstí přeje připraveným. Neúspěch není možností.

Přijímejte kontrakty v exotických lokacích po celém světě: Sicílie, Petrohrad, Japonsko, Malajsie a Indie. Operujte v nelineárním světě, kde důsledek Vašich akcí a profesionalita Hitmana jsou měřeny jako poměr mezi tichým postupem a agresí. Sledujte a odstraňte Vaše cíle zblízka a osobně, a to jak v perspektivě první, tak třetí osoby. Vykonejte Vaše úkoly s různorodým arsenálem vybavení, od průbojných odstřelovacích pušek a výbušnin po chloroform a otrávené šipky. Získejte a noste si zbraně a nástroje z mise do mise díky rozšířenému inventáři a systému ukládání hry. Původní soundtrack složený Jesperem Kydem a nahraný Budapešťským symfonickým orchestrem.

Doručení:
DO 24 HODIN
69 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 7 bodů

VIDEA

Hitman 2 Silent Assassin - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 0.5 Ghz
RAM: 128 MB
Grafická karta: 32 MB
HDD: 1 GB
Systém: Windows XP
Jazyk: