Cities Skylines - After Dark

DLC / Dodatek - ke spuštení vyžaduje hru: Cities Skylines

Název jistě vypovídá, že půjde o takový noční život, sice nikoli se skleničkou v ruce, ale opět s plány dopravní sítě. Cities Skylines přivedl spoustu novinek poslečně s rozšířením After Dark je to pekelně zajímavá kombinace. Ve večerních hodinách hustota dopravy znatelně zřídne, některé části města zase nepracují na maximální výkon a mnohem více. Jakmile vybudujete zajímavé noční město, turisté i zdejší obyvatelé Vám začnou vydělávat pěkné balíky peněz.

VÍCE

Noční pařba! After Dark je prvním rozšířením populární klasiky městských simulátorů Cities: Skylines. Hra se rozšiřuje o repertoár personifikovaných možností navržených k ještě větší zábavě skýtající stavbu a následné udržování chodu města.

Středobodem celého rozšíření je aplikace nočního a denního cyklu, který značně mění přístup, kterým je třeba pro udržování města. Postavíš město věhlasné svým nočním ruchem, nebo se tví občané stanou obětí kriminality, které se ve stínu přirozeně daří. Fantazii se meze nekladou, nebe je limitem!

Zjistěte, jaký je život ve městě po západu slunce.

Přizpůsobte se dennímu a nočnímu cyklu: Město se mění během různých částí dne a ovlivňuje tak rozvrh Vašich obyvatel. Doprava v noci viditelně prořídne, některé zóny nepracují s maximální efektivností. Tento datadisk vás posadí za volant kontroly různorodých aspektů cyklů dne a noci.

Volnočasová specializace: Komerční zóny se mohou specializovat na volnočasové aktivity. Tyto zóny jsou více aktivní během noci, kdy přes den fungují jako běžné komerční zóny.

Turistická specializace: Komerční zóny jako bary a restaurace, malý přístav a výletní rybaření na pobřeží se mohou specializovat na plážové aktivity.

Servis rozšířeného města: Kriminálníci mohou nyní být zavřeni do žaláře vně policejních budov. Taxi služby pomohou obyvatelům a turistům v pohybu po městě. Nákladní křižovatky jsou přístavy, které přijímají náklad přímo do terminálu. Mezinárodní letiště umožní odbavit mnohem více lidí, než staré letiště. Autobusový terminál umožní lidem přestupovat na jiné autobusové linky vně města.

Nové možnosti dopravy: Kola a cyklistické stezky nabízejí obyvatelům rychlejší variantu dopravy, než běžnou chůzi. Pruhy pro autobusy pak ulehčí Vaší veřejné dopravě vně města.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
219 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 22 bodů

VIDEA

Cities Skylines - After Dark - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 4 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Poznámka: Vyžaduje hru Cities Skylines
Jazyk: