Cities XL Platinum

Strategické myšlení v roli starosti je důležité a Vy si můžete tuto roli zkusit na vlastní kůži v této hře. Cities XL Platinum Vám umožní, abyste se vlastními silami a schopnostmi postarali o celé město. Vymyslet záložní plány v případě výpadku elektřiny a také veřejnou dopravu včetně ostatních potřeb Vašich obyvatel. Musíte ve městě najít rovnováhu mezi výdělkem a spokojenosti Vašich obyvatel, protože čím více budou spokojení, tím více si vyděláte a to proto, že se k Vám začnou rychleji stěhovat noví lidé a budete mít i více turistů.

VÍCE

Postavte působivější města než kdy dřív! Cities XL Platinum nabízí obrovskou variabilitu přes více než 1000 budov a staveb (včetně 50 nových), které můžete volně umístit na více než 60 gigantických mapách, jež nabízejí různorodý terén a neuvěřitelnou úroveň detailů.

Ujměte se role virtuálního starosty a najděte řešení problémů, kterým musí čelit návrháři moderních měst, jako třeba výpadky elektřiny a veřejná doprava. Postarejte se o neustále rostoucí potřeby svých občanů a najděte dokonalou rovnováhu mezi různými službami jako bydlení, rekreace a zaměstnanost. Specializujte svá města a vybudujte síť sousedních měst, která zajistí finanční úspěch ve velkém měřítku s neuvěřitelně komplexní sítí měst!

Vlastnosti hry :

  • Více než 1000 různých budov.
  • 60 rozlehlých 3D map.
  • Propojování měst.
  • Vytváření a sdílení nového obsahu s ostatními fanoušky pomocí modovacích nástrojů.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.5 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 9 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: