DEAD RISING

Ve hře DEAD RISING hrajete za fotoreportéra na volné noze, Franka Westa, jenž je stále na lovu „Fakt festovní zprávy mýho života!“. Jednu takovou šťavnatou stopu sledoval až do jednoho předměstí, ale co čert nechtěl, ono bylo mezitím zaplaveno zombiemi! Frank se ihned pokusil uprchnout směrem k obchodnímu domu v domnění, že tam bude bezpečněji, ale jak záhy zjistil, ani tento odhad se neosvědčil. Když se ale Frank soustředí a dokonale využije všech zdrojů, nástrojů a zbraní, jaké mu lokální obchodní centrum nabízí, má ještě pořád šanci proti této hrozné epidemii…

Tento akční horor ovšem přináší zcela nový význam pro slovní spojení „pekelně přecpané obchoďáky“, protože čas zde běží, ať už právě bojujete, anebo něco děláte či jen tak stojíte (tak namátkou – všechny zombie jsou přes den o chlup pomalejší, zatímco v noci je tomu právě naopak a jistě není třeba zdůrazňovat, jak nebezpečnými se ve tmě stanou). Nekonečná hejna zombií zde přicházejí neustále a tehdy, když je nejméně čekáte.

Díkybohu vás zde ale autoři nenechali jen tak bez ničeho, obchodní dům je plný materiálu i typů obchodů, takže udělat si nějakou tu improvizovanou zbraň není problém a stejně tak se dají používat i veškerá vozidla. Naštěstí v tom ale Frank West není sám: dá se občas dokonce i narazit i na dalšího přeživšího, který obvykle mívá cenné informace, takže to nejlepší, co můžete udělat, je pomoci mu a on se vám pak odmění nějakou tou velmi užitečnou informací (nejste tu kvůli nim vlastně v první řadě?).

Ve hře vás čekají masivní prostory uvnitř i venku a díky „Swarm“ technologii si vteřinku v tomto hororu neoddechnete a stále se budete bát. Kdo to má rád krvavé, může si nastavit extra krev. Samozřejmě, vše co je okolo, můžete použít nějak – i třeba lavičku. Když sníte nějaké to jídlo, rázem vám zlepší zdraví. Důležité události v příběhu se zde dějí, ať už s Frankem na místě jste nebo ne, takže pozor na to! A to nejdůležitější na konec, nezapomeňte, že Frank je tam kvůli fotkám, takže snímejte vše jako o život – čím lepší fotky, tím vyšší odměna!

Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

VIDEA

DEAD RISING - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2,4 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 8 GB
Systém: Windows 7,8,10
Jazyk: