Dead Rising 2

Hra Dead Rising 2 přebírá akci z obyčejného života Středozápadu do svých rukou v podobě Fortune City. Lidé se sem hrnou, aby unikli realitě a za soutěžemi. Stejně tak, jako Cuck Green, který byl vtáhnut do soutěže Terror is Reality. Princip soutěže je takový, že jste vhozen do jámy plné zombíků a Vaším úkolem je pozabíjet jich co nejvíce a přežít.

VÍCE

Několik let uplynulo od incidentu ve Wilamette, a zatímco Franku Westovi se podařilo zachránit Ameriku od zombí apokalypsy. Příčina zombie existencí nebyla zcela vymýcena. To vedlo k pokračování ohnisek zombí po celých Spojených státech. Dead Rising 2 je směsicí akce z každodenního světa ve středu západní Ameriky a pozlaceného a půvabného města Fortune City. Amerického nejnovějšího a největšího zábavního hřiště. Lidé se hrnou do města Fortune z celého světa, aby únikli z reality a měli šanci vyhrát něco velkého

Hra představuje bývalého mistra Motocrossu, Chucka Greena, jako hlavního hrdinu. Než se dostal se svým týmem na vrchol, byl Chuck nucen opravit své vlastní motorky, takže to je neuvěřitelně vynalézavý a skutečný údržbář. Osamělý otec, Chuck vychovává svou dceru Katey, pro kterou se od ztráty své matky, snaží dělat cokoliv. Se stovky zombí na obrazovce najednou kdykoliv a kdekoliv, tak jako v původní Dead Rising jsou nuceni hráči používat běžné každodenní předměty, které našli v Mall do improvizované zbraně schopné odolávat útokům. Dead Rising 2 slibuje ještě větší krveprolití, hodování zombí na lidském těle a bezpočtu nových objektů, ze kterých Chuck musí udělat mrtvé!!

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
149 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 15 bodů

VIDEA

Dead Rising 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB Shader 3
HDD: 8.5 GB
Systém: Windows XP , Vista, 7
Jazyk: