Dead Space 2

Přímé pokračování úspěšného dílu Dead Space, který se vryl do paměti hráčů. Dead Space 2 opět sleduje příběh známého inženýra Issaca Clarke, který je nucen bojovat proti strašlivé nákaze ve vesmírné metropoli Sprawl, ale také čelit vládě, která se snaží vše ututlat. Dočkáte se napínavého příběhu a skvělé atmosféry.

VÍCE

Dead Space 2 se odehrává tři roky po prvním díle. Isaac Clark je zavřený v blázinci pro lidi s ne úplně čistou myslí, není se čemu divit, to co zažil Isaac Clark, by nerozdýchal nikdo. Bohužel pro něj se nákaza vrátila a udeřila s větší silou. Mimozemská infekce nakazila hustě obydlenou kosmickou stanici plnou lidí, kteří doteď netušili, že rasa Nekromorfů vůbec existuje.

Dead Space 2 navazuje na určité prvky z minulého dílu, které byly velice kladně přijaty hráčskou komunitou. Hráč bude putovat po vesmírné stanici, ve které se nákaza šíří rychleji než kdo by si byl dokázal představit v nejhorších snech. Prozkoumávání sebou přináší spousty novinek, jako je záchrana přeživších, kteří se brání zuby nehty. Hráč se může těšit, jak na nové vybavení či na starý dobrý známý řezák, ale také i na nové potvory. Nekromorfové vypadají opravdu hnusně a díky lepší grafické stránce hry jsou odporní. Vývojáři slíbili, že potvory se budou chovat inteligentněji a nebudou slepě nabíhat hráči před zbraně. Budou využívat tmu, která bude vaším dalším největším nepřítelem. Na hráče opět čekají logické puzzle, které bude muset vyřešit, aby se mohl posunout dále, nebo se dočká i procházky ve volném prostoru. Dead Space 2 přináší opět stísněnou atmosféru, plnou strachu a nelítostného boje o přežití. Právě tyto atributy dělají ze hry unikátní hororový kousek, který by neměl chybět žádnému hráči.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
349 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 35 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Dead Space 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.8 Dual
RAM: 1 GB / 2 GB (Win 7)
Grafická karta: 256 MB Pixel Shader 3
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP, Vista , 7
Jazyk: